Mobil Ödeme İçin Uygulamayı Yükleyin ve Hemen İşlem Yapın

Ucuz Paykasa MHP'den geri adım: Emeklilikte yaşa takılanlar önergesi reddedildi - FNS Kart | Paykasa Trend

Ucuz Paykasa MHP’den geri adım: Emeklilikte yaşa takılanlar önergesi reddedildi

Ucuz Paykasa

Ucuz Paykasa MHP ; Emeklilikte yaşa takılanlar önergesinin görüşülmesi Meclis’te 4 partinin oylarıyla kabul edilmişti. MHP karar değiştirdi, Genel Kurul’da reddedildi. İYİ Parti’nin verdiği emeklilikte yaşa takılanlara ilişkin grup önerisi, Meclis Genel Kurulu’nda CHP, HDP, MHP ve İYİ Parti’nin oylarıyla kabul edildi. Ancak yaşa takılanlarla ilgili düzenleme Genel Kurul’da reddedildi.ÖNERİNİN GÖRÜŞMESİ 4 PARTİ OYLARIYLA KABUL EDİLMİŞTİEmeklilikte yaşa takılanlar önerisinin görüşülmesi kabul edildi.

Paykasa kart

Öneriye AKP’den 135 ret oyu gelirken; CHP, HDP, MHP, İyi Parti’den 145 milletvekili kabul oyu verdi. Grup önerisi üzerine konuşmalar yapılırken, AKP ve CHP milletvekilleri arasında sık sık tartışma yaşandı. Önerinin oy çokluğuyla gündeme alınmasını muhalefet sıralarında alkışlarla karşıladı.Öneri, Meclis Genel Kurulu’nda görüşülmesinin ardından MHP’nin karar değiştirmesi sonucu reddedildi.Emeklilikte yaşa takılanlara ilişkin önerge AKP ve MHP’nin oylarıyla reddedildi. CHP ‘den ilk tepki Özgür Özel’den geldi.

Hızlı paykasa

Özgür Özel sosyal medya paylaşımında MHP’nin “U dönüşü” yaptığını belirterek, şunları kaydetti:“MHP, komisyonun kurulması önergesine AKP ile beraber ret oyu kullandı. ‘Emeklilikte Yaşa Takılanlar’bu kez ‘Emeklilikte MHP’ye Takılanlar’ şokunu yaşıyor. Çok üzgünüz #EYT için mücadeleyi sürdüreceğiz.”#EmeklilikteYaşaTakılanlar konusunda MHP iki saat içinde tam bir U dönüşü yaptı. MHP, komisyonun kurulması önergesine AKP ile beraber ret oyu kullandı. #EmeklilikteYaşaTakılanlar bu kez #EmeklilikteMHPyeTakılanlar şokunu yaşıyor. Çok üzgünüz #EYT için mücadeleyi sürdüreceğiz — Özgür Özel (@eczozgurozel) 24 Ekim 2018

Paykasa için Paykasa Trend

Paykasa için Paykasa Trend;Günden güne artan kredi kartı kopyalama ve kart bilgilerinin kopyalanması gibi usulsüzlüklerin önüne geçecek yepyeni sistemler geliştirilmektedir. Bu sistemler yetkili bayi tarafından online mecralarda alışveriş yapmak isteyen son kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Satın alma yapılacak tutar kadar kontör yükleme işlemleri ile kartınıza bakiye yükleyip, güvenle alışveriş yapma imkânına sahip olursunuz.

Paykwik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iptv