Mobil Ödeme İçin Uygulamayı Yükleyin ve Hemen İşlem Yapın

Sıkça Sorulan Sorular - FNS Kart | Paykasa Trend

Sıkça Sorulan Sorular

AKLINIZDA SORU İŞARETİ KALMASIN!
Siz değerli ziyaretçilerimiz için sıkça karşılaştığımız Paykasa sorularını derledik ve cevapları ile birlikte bilginize sunduk. Aklınıza takılan soruların yanıtlarını alt kısımda bulabilirsiniz.

Paykasa Nedir ?

Paykasa, 1 ile 500 euro değeri olan ve 19 haneli rakamlardan oluşan bir pin kodudur. Kontör kartlar gibi paykasa kabul eden firmalara para yatırma aracı olarak kullanılan %100 güvenli ödeme yöntemidir.

Neden kredi kartı yerine Paykasa tercih etmelisiniz?

Paykasa’ın kredi kartından en büyük avantajı tek kullanımlık ve kişiye bağlı olmamasıdır. Kredi Kartı bilgilerinizde kişisel bilgileriniz bulunmaktadır. Tek kullanımlık olduğu için sadece almak istediğiniz ürün ya da servis bedeli kadar paykasa alarak, kredi kartı işlemlerindeki gibi sonraki ay fazladan para çekimi süprizleri ile karşılaşmazsınız.

Paykasa kart kullanıcıya nasıl teslim edilir?

Paykasa Kart gerçek (fiziksel) bir kart değildir. 19 haneli rakamlardan oluşur, havale gerçekleştirip bize bildirdiğinizde size isteğiniz doğrultusunda SMS, Skype ya da canlı destek hattımız üzerinden anında teslim edilir.

Paykasa ne kadar sürede teslim edilir?

Müşteri temsilcilerimizden banka bilgilerimizi aldıktan sonra almak istediğiniz Paykasa miktarının Türk Lirası karşılığını yatırdıktan sonra havale bilgilerinizi müşteri temsilcilerimize bildirmeniz yeterlidir. Kartınız 1DK içerisinde oluşturulup teslim edilir.

Satın aldığım Paykasa kodları için fatura kesiliyormu?

Firmamız Türkiye’de bulunan tüm vergi kurumlarına kayıtlı olup gönderilen her havale incelenir ve muhasebe departmanımız tarafından havaleyi gerçekleştiren hesap sahibi adına Faturasını keser.

En hızlı Paykasa nasıl alınır?

Hızlı bir şekilde üye olmadan paykasa almak istiyorsanız canlı destek hattımıza Üye girişi yaparak bir kaç dakikada anında paykasa kodunuzu teslim alabilirsiniz.

Yaptığınız satışlar için fatura kesiyor musunuz?

Evet, tüm satışlarımız faturalıdır. Aksi belirtilmedikçe fatura, ödemeyi yapan kişi adına kesilir. Dilerseniz faturanızı karşı ödemeli kargo ile veya taranmış halini mail adresinizden alabilirsiniz.

Paykasa faturalarımı nasıl teslim alırım?

Müşteri temsilcilerimize irtibata geçerek ya da üye iseniz, canlı destek hattımızda bulunan iletişim bölümünden muhasebe departmanımıza bildirim yapmanız halinde isterseniz eposta yolu ile ya da ptt ile adınıza kesilmiş olan faturayı teslim alabilirsiniz.

Paykasa kart yasalmı?

Paykasa satışı ile alakalı Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasını yasalarında ve BDDK Kanunlarında her hangi bir satış yasağı bulunmamaktadır. Türkiye yasalarına aykırı olmayan her türlü ürün ve servisin alımında kredi kartınızı kullandığınız gibi Paykasa alarak da ödeme yapabilirsiniz.

iptv