+90 539 360 96 53

Sosyal Medyada Biz}

PAYKASA KART
Paykasa 16 Haneli kod ile CVV numarası gerekmeden en güncel euro değerleri ile yatırımınızı kolayca yapabilirsiniz. 1 dakika içerisinde anında hesabında olan paykasa ile sizleri tanıştırmaktayız. Paykasa Kart bizlerle artık çok daha kolay ve doğru hizmet anlayışı çerçevesindedir.Güvenli alışveriş keyfini sizde çıkarabilirsiniz. Paykasa kart değerleri ile sizleri tanıştırmaktayız. Güncellenen kod değerleri geniş bir yelpazede stok olarak daima sizlerledir. İstediğiniz yatırımı uygun tutarları yatırdıktan sonra size hızlıca gönderilen kartınızı kullanmanızı sağlamaktayız. Kurumsal hizmet kapsamında paykasa satın almak için sizde aramıza katılabilirsiniz. Hemen iletişime geçmek için lütfen tıklayınız!
İLETİŞİME GEÇİN!

Rubato, hafta sonu İstanbullularla buluşacak-Paykasa Trend

Son albümleri “İKİ” ile büyük beğeni toplayan Rubato, bu hafta sonu vereceği iki konserle İstanbullularla buluşacak.Solo vokal ve çelloda Özer Arkun, ud, cümbüş, gitar ve solo vokalde Fatih Ahıskalı, klarnet, bas klarnet, soprano saksafonda Göksun Çavdar

Rubato, hafta sonu İstanbullularla buluşacak-Paykasa Trend

Rubato, hafta sonu İstanbullularla buluşacak Paykasa Trend

Buluşacak-Paykasa Trend ; Son albümleri “İKİ” ile büyük beğeni toplayan Rubato, bu hafta sonu vereceği iki konserle İstanbullularla buluşacak. Solo vokal ve çelloda Özer Arkun, ud, cümbüş, gitar ve solo vokalde Fatih Ahıskalı, klarnet, bas klarnet, soprano saksafonda Göksun Çavdar ve bas gitarda Eralp Görgün’ün yer aldığı grup; beğenilen sahne performansıyla

Papara ile paykasa

26 Ekim Cuma IF Ataşehir ve 27 Ekim Cumartesi Jolly Joker Beyoğlu sahnelerinde dinleyiciyle buluşacak.Rubato, kendi albümlerinde yer alan bestelerinin yanı sıra Türk müziğinde iz bırakan klasikleşmiş ve güncel şarkılardan oluşan özel repertuvarıyla, iki gece üst üste sevenleriyle buluşacak.Paykasa ile Para Yatırma ; İnternet ortamında Çevrimiçi online ödemelerde kullanılılan bir aracı kart olan paykasa kartı ister Havale ile & kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Paykwik ucuz

Paykasa kart sayesinde gerçek paranızı Müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçip banka hesap numarlarımız’dan herhangi bir ine Paykasa kod tutarı karşılığını gönderdiğinizde sizde ”paykasa kart” sahibi olabilirsiniz. Ülkemizde, paykasa satış hizmetini sunan www.paykasatrend.com olarak müşterilerimizin bu altın çağın harika ürününden faydalanırken daha bir güvenli şekilde ödeme yapmalarını ve kart siparişi vermelerini sağlamak amacıyla sitemizde gerekli güvenlik önlemlerini alarak kullanıcılarımızın hizmetine sunduk. Zaman teknoloji zamanı ise güvenlik www.paykasatrend.com ile sağlanır.

25 Ekim 2018
76 kez görüntülendi
Tüm pinler bir arada!
WhatsApp WhatsApp us
paykasa