Mobil Ödeme İçin Uygulamayı Yükleyin ve Hemen İşlem Yapın

Paykwik Bozum - FNS Kart | Paykasa Trend - Paykwik Bozum

Paykwik Bozum

PayKwik Bozum:  Yerel ön ödemeli kuponları kullanarak mal ve hizmet satın almak isteyen çevrimiçi e-ticaret topluluğunu. Ve müşterilerini bir araya getirmektedir. Global ödeme şirketleri, e-para sistemleri ve online dağıtım ağlarında uzun yıllara dayanan. Deneyime sahip uzmanlar tarafından. Kurulan PayKwik, Ukash gibi daha önce başarılı ve tanıdık markalara güvenilir bir alternatif sunmaktadır. Paykwik kart, gelecek dönemlerde birçok kişinin oldukça yoğun bir ilgi göstereceği. Ve daha şimdiden uluslararası piyasada insanlar. Tarafından oldukça yoğun ilgi gören ve kontörlü hatlara benzeyen bir sisteme sahip ön ödemeli kart türüdür. Paykwik kart, giyim, tekstil, gıda ya da mobilya gibi birçok online alışveriş sitelerinde. Bir defalık olacak biçimde alışveriş yapmanıza fırsat tanır. Paykwik kartlarının içinde belirli bir miktarda para bulunmaktadır. Ve mevcut para miktarının düzeyini de sizler belirlemektesiniz.

Paykwik Bozum Ne Anlama Gelmektedir?

Paykwik bozum ise anlamsal olarak, kartın içerisinde yer alan döviz kuru cinsinden olan paranızı istediğiniz. Bir an çekebilme fırsatı bulmanız anlamına gelmektedir. Fakat bu kartta sizlerin sitede ilgili kişilere belirttiğiniz tutarda bir miktar para yer almaktadır. Dolayısıyla 250 Euroluk kartınızla bir defada 200 dolarlık bir alışveriş gerçekleştirdiyseniz. Kartınızın içinde kalan 50 Euroluk kullanım limitinin başka bir banka hesabına transfer edilmesini isteyebilmektesiniz. İsterseniz de 250 Euroluk kartınızı hiç bir şekilde kullanmadıysanız. Hesabınızın bulunduğu site aracılığı ile 250 Euroluk. Paranızın TL cinsinden bozdurulmasını ve banka hesap kartınıza bu tutarın yatırılmasını arzuladığınız bir an talep edebilirsiniz. Bu şekilde bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra döviz kurundan yararlanabilirsiniz. Diğer bir yandan bu kartı sadece alışveriş amaçlı değil de yatırım amaçları olacak bir şekilde de kullanabilirsiniz.

Diğer bir yandan Paykwik Bozdurma ile alakalı olarak kullanıcılar sık sık sorular sormaktadır. Sık sık sorulan soruların başında ise bu soru gelmektedir;

Bir Satıcıyla Kuponun Para Biriminden Farklı Bir Para Biriminde İşlem Yapabilir Miyim?

PayKwik şu anda yalnızca EURO’da işlem görmektedir, ancak çoğu web sitesi yerel kuponun “düzenlenmiş para birimine” farklı bir para biriminde işlem yapmanıza izin verir. E-ticaret sitesinin fiyat politikasına bağlı olarak, e-ticaret sitesinin fiyatlandırması farklı. Bir para biriminde olsa bile, PayKwik aracılığıyla € kuponlarla işlemleri kabul eder. Ancak şirket cephesinden yapılan açıklamalara göre ilerleyen yıllarda PayKwik. Şirketi Euro haricinde para birimlerini de Paykwik kart kapsamına alınacağı belirtildi.

Paykwik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iptv