+90 539 360 96 53

Sosyal Medyada Biz}

PAYKASA KART
Paykasa 16 Haneli kod ile CVV numarası gerekmeden en güncel euro değerleri ile yatırımınızı kolayca yapabilirsiniz. 1 dakika içerisinde anında hesabında olan paykasa ile sizleri tanıştırmaktayız. Paykasa Kart bizlerle artık çok daha kolay ve doğru hizmet anlayışı çerçevesindedir.Güvenli alışveriş keyfini sizde çıkarabilirsiniz. Paykasa kart değerleri ile sizleri tanıştırmaktayız. Güncellenen kod değerleri geniş bir yelpazede stok olarak daima sizlerledir. İstediğiniz yatırımı uygun tutarları yatırdıktan sonra size hızlıca gönderilen kartınızı kullanmanızı sağlamaktayız. Kurumsal hizmet kapsamında paykasa satın almak için sizde aramıza katılabilirsiniz. Hemen iletişime geçmek için lütfen tıklayınız!
İLETİŞİME GEÇİN!

Paykasa Satın Almak

Paykasa Satın Almak

Paykasa Satın Almak

Paykasa Satın Almak ; Kolay ve güvenilir bir şekilde alışveriş yapmak isteyen her kişi Paykasa tercih edebilir. Paykasa satışı nasıl yapılır sorusu ise bu kişilerin aklında bulunan bazı soru işaretlerinden biri olmaktadır. Paykasa satışı yapan birçok firma bulunmaktadır. Ancak bu firma arasında seçim yaparken bazı özelliklere dikkat etmeniz önerilmektedir. Ortalıkta çok fazla dolandırıcı site mevcut olmaktadır. Bu sitelerden bazıları da Paykasa satışı yaparak kullanıcıları dolandırmaya çalışmaktadır.

 

Bu web sitelerine giriş bile yapmamalısınız. Paykasa sitesinin güvenilir olup olmadığını anlamak için resmi bir site olduğuna bakmanız gerekmektedir. Resmi Paykasabayilerinden güvenle herhangi bir sorun olmadan Paykasa ön ödemeli kart alabilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra sizden bazı bilgiler isteyerek kart sahibi olmanızı sağlayacaktır. Bu bilgileri vererek ve ödemenizi yaparak en kısa süre içerisinde Paykasa kartınıza sahip olabilirsiniz.

21 Mart 2019
19 kez görüntülendi
Tüm pinler bir arada!
WhatsApp WhatsApp us
paykasa