Mobil Ödeme İçin Uygulamayı Yükleyin ve Hemen İşlem Yapın

Paykasa Satın Almak İçin - FNS Kart | Paykasa Trend

Paykasa Satın Almak İçin

Paykasa Satın Almak

Paykasa Satın Almak : Paykasa Al seçeneği ile uzmanlarımızdan 7/24 destek alabilirsiniz. Paykasa kartın kullanım amacı, çok daha güvenli ve hızlı bir şekilde alışveriş yapmaktır. Sadece tek kullanımlık olması ve eksiye düşme, bakiye durumu gibi özelliklerinin bulunmaması sayesinde her zaman için değerlendirilebiliyor. Teknolojik alet alımlarından, oyuncak alışverişlerine kadar pek çok farklı işlemin gerçekleştirilmesi mümkün oluyor.

Kartın ne kadar değere sahip olmasını istediğinizle ilgili işlemleri, kart seçim bölümünden yapabiliyorsunuz. Elektronik kart kullanımı hem işlemlerinizin hızlanmasını hem de tüm online alışverişlerde tek kullanımlık karttan yararlanmanızı kolaylaştırıyor. Telefondan, tabletten veya bilgisayardan Paykasa kartın bilgilerini her sitede kullanmak için limitlerine göre işlem yapma talimatı verebilirsiniz. Paykasa kart fiyatları özellikle Euro para birimiyle belirlenmiş ve diğer kur değerlerine göre çevriminin yapılarak alınması sağlanmıştır. 10 Euro ve üzerinde olan kart seçenekleri her zaman için kullanıma uygundur.

Paykasa Al Kartın Para Birimi

Online olarak alışverişlerde kullanabilmeniz için belirlenen birim Euro’dur. Avrupa’da hızlı alışveriş ve tüm internet sitelerinde kullanım için tercih edilen seçenekler ise düşük ve yüksek miktarlardaki değere sahip kartlarla değişiklik gösteriyor.
Para yükleme işlemlerinizi internet üzerinden veya bankalar aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Kartın para birimi Euro olarak belirlenmiş olsa dahi, satın alma işlemlerinizi Türk Lirası veya Dolar gibi para birimleriyle de yapabiliyorsunuz. Paranızı yatırmanızın ardından, 16 haneli kodu elde edebilir ve çok farklı sitede, belirtilen tarihe kadar kullanmaya başlayabilirsiniz.

Paykasa Güvenlidir

PayKasa kartın en önemli özelliği güvenli olmasıdır, satın almış olduğunuz kartın kaybolma ve çalınma riski yoktur.

Paykasa Yaygındır

PayKasa kart binlerce mağazada, websitesinde yaygın olarak kullanılmaktadır, satın aldığınız kart birçok yerde geçer.

Paykasa Hızlıdır

PayKasa kartınızı sitemiz üzerinden satın alın, ödeme ekranında yöntem olarak paykasa’yı seçerek hızlı bir şekilde ödemenizi yapın.

Paykasa Ucuzdur

PayKasa kart diğer ön ödemeli kartlara göre daha düşük komisyon oranlarına sahiptir ve son kuruşuna kadar kullanılabilir.

4 Adımda Paykasa Satın Al

Aşağıdaki adımları takip ederek hızlı bir şekilde paykasa satın al işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Sitemizin sağ alt kısmında bulunan ” Canlı Destek ” bölümüne bağlanın.
  • Almak istediğiniz paykasa miktarını belirtin.
  • Seçtiğiniz paykasa satın alma miktarının Türk Lirası karşılığını size sunulan yöntemlerden birini kullanarak ödemesini yapın.
  • Ödeme geçtikten sonra belirttiğiniz iletişim yolu ile hem SMS hemde Mail olarak paykasa pin kodunuz sizlere maksimum 5 dakika içerisinde iletilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iptv