+90 539 360 96 53

Sosyal Medyada Biz}

PAYKASA KART
Paykasa 16 Haneli kod ile CVV numarası gerekmeden en güncel euro değerleri ile yatırımınızı kolayca yapabilirsiniz. 1 dakika içerisinde anında hesabında olan paykasa ile sizleri tanıştırmaktayız. Paykasa Kart bizlerle artık çok daha kolay ve doğru hizmet anlayışı çerçevesindedir.Güvenli alışveriş keyfini sizde çıkarabilirsiniz. Paykasa kart değerleri ile sizleri tanıştırmaktayız. Güncellenen kod değerleri geniş bir yelpazede stok olarak daima sizlerledir. İstediğiniz yatırımı uygun tutarları yatırdıktan sonra size hızlıca gönderilen kartınızı kullanmanızı sağlamaktayız. Kurumsal hizmet kapsamında paykasa satın almak için sizde aramıza katılabilirsiniz. Hemen iletişime geçmek için lütfen tıklayınız!
İLETİŞİME GEÇİN!

Paykasa Satın Al Whatsapp

Paykasa Satın Al Whatsapp

Paykasa Satın Al Whatsapp

Paykasa Satın Al Whatsapp ; Paykasa satışı müşterinin ihtiyaç ve isteğine bağlı olarak iki türlü hazırlanabilir. Bazı şartnameler detaylı ve içerikli iken, bazıları kısa ve yalın olur. Müşteri tam olarak ne kadar paykasa kart alacağına karar verdiyse, alım çok riskliyse veya paykasa satın alınacak. Parça/malzeme üretilen bir ürünün parçası olacaksa genelde detaylı ve içerikli bir şartname hazırlamayı tercih eder.

 

Paykasa Whatsapp

Şartname detaylı olarak hazırlandığında satın alınması planlanan paykasa kart ile ilgili çok kapsamlı ve detaylı bilgi verilir. Bazen şartnamede, özellikle sipariş üzerine parça alınacağı zaman, ürün malzemesinin ne olacağından. Ürünün tam olarak ölçülerine, ağırlığına, rengine, şekline ve diğer tüm özelliklerine kadar detaylı bilgi verilebilir. Kısa ve yalın şartnamelerde ise paykasa alıcısı çok genel olarak ihtiyacını belirtir, nadiren birkaç temel özelliğe değinir. Örneğin, bir işletmenin fabrikasını temizlemek için paykasa kart satın almak isteği ortaya çıktığında. Detaylı şartname hazırlayan alıcı, deterjanın temizlik gücü, kıvamı, rengi, şekli, miktarı, kokusu, paket büyüklüğü, teslimat tarihi ve yeri gibi bilgileri detaylı olarak namede verirken. Yalın olarak hazırlanan şartnamede sadece fabrikada ak üzere endüstriyel deterjan alınacağı, teslimat yeri ve tarihi iletilebilir.

Paykasa Satın Al Whatsapp

13 Ocak 2019
73 kez görüntülendi
Tüm pinler bir arada!
WhatsApp WhatsApp us
paykasa