+90 539 360 96 53

Sosyal Medyada Biz}

PAYKASA KART
Paykasa 16 Haneli kod ile CVV numarası gerekmeden en güncel euro değerleri ile yatırımınızı kolayca yapabilirsiniz. 1 dakika içerisinde anında hesabında olan paykasa ile sizleri tanıştırmaktayız. Paykasa Kart bizlerle artık çok daha kolay ve doğru hizmet anlayışı çerçevesindedir.Güvenli alışveriş keyfini sizde çıkarabilirsiniz. Paykasa kart değerleri ile sizleri tanıştırmaktayız. Güncellenen kod değerleri geniş bir yelpazede stok olarak daima sizlerledir. İstediğiniz yatırımı uygun tutarları yatırdıktan sonra size hızlıca gönderilen kartınızı kullanmanızı sağlamaktayız. Kurumsal hizmet kapsamında paykasa satın almak için sizde aramıza katılabilirsiniz. Hemen iletişime geçmek için lütfen tıklayınız!
İLETİŞİME GEÇİN!

Paykasa Sanal Kart Satın Almanız İçin Nedenler

Paykasa Sanal Kart Satın Almanız İçin Nedenler

Paykasa Sanal Kart

Paykasa Sanal Kart ;

Her geçen gün ilpaykasa-kart-bozumuerleyen teknoloji ve internet sektörü doğrultusunda internet kullanımı ve internet alışverişi oldukça artmıştır. İnsanlar mağazalara gitmek yerine internet mağazalarından alış veriş yapıyorlar. Oturduğumuz yerden yaptığımız alışveriş hem daha kısa sürede gerçekleşiyor hem de bir tıkla istediğiniz sektörün bütün ürünlerine kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Bu gelişen internet alışverişi doğrultusunda kredi kartı kullanımı artmıştır. Fakat yaparken kredi kartı bilgilerini vermek gerekiyor bu bilgileri verirken insanlar şüpheleniyor ve haklı olarak vermek istemiyorlar. Olası müşteriler web sitenin güvenilir olup olmadığını anlayamadığı için alışveriş yapmaktan çekiniyorlar. Günümüzde bu sorunu çözmek için çıkmış olan Paykasa sanal kartı güven sorununu ve limit aşımını önlüyor. Paykasa sanal kartı sayesinde insanlar güvenle online alışverişlerini yapıyorlar. Hiçbir kart ve ya kimlik bilgisi verilmeden yapılan alışveriş işlemi kısa sürede tamamlanıyor.

Paykasa sanal kart satın almanız için ezbedici nedeni sıralıyoruz.

 

1-Diğer kartlara göre daha güvenilir.

Paykasa ön ödemeli sanal kart kredi kartlarına göre daha güvenilirdir çünkü paykasa size kimlik veya kart bilgilerinizi vermeden alışveriş yapma imkanı sunar. Sadece paykasa kart numaranız ile sorunsuz online alışveriş işlemlerinizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda paykasa kartınızı tek kullanımlık olarakta kullanabilirsiniz. Bu da güvenliği arttıran ve paykasa kart satın alımını arttıran unsurlardan biridir. Bahis siteleri ödemeleri için sıklıkla kullanılan paykasa güvenlilirlik avantajı ile her geçen gün adından bahsettiriyor.

 

2-Pratiktir

Paykasa ön ödemeli kart oldukça pratiktir ve birkaç tuşla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

3-Oldukça hızlıdır.

Paykasa kartınızda alım işlemleri 2 dakika içerisinde gerçekleşir. Bozum işlemleri de çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşir.

 

4-Kolay ödeme avantajı

Genelde paykasa ödeme işlemleri havale sistemi ile oluyor. Ödeme paykasa firmasının hesabına düştükten hemen sonra telefonunuza sms olarak ve ya panellerden alıyorsun hiçbir kart ve kimlik bilgileriniz görünmeden kolayca ödüyorsunuz. Güvenilir paykasa

 

06 Şubat 2019
65 kez görüntülendi
Tüm pinler bir arada!
WhatsApp WhatsApp us
paykasa