+90 539 360 96 53

Sosyal Medyada Biz}

PAYKASA KART
Paykasa 16 Haneli kod ile CVV numarası gerekmeden en güncel euro değerleri ile yatırımınızı kolayca yapabilirsiniz. 1 dakika içerisinde anında hesabında olan paykasa ile sizleri tanıştırmaktayız. Paykasa Kart bizlerle artık çok daha kolay ve doğru hizmet anlayışı çerçevesindedir.Güvenli alışveriş keyfini sizde çıkarabilirsiniz. Paykasa kart değerleri ile sizleri tanıştırmaktayız. Güncellenen kod değerleri geniş bir yelpazede stok olarak daima sizlerledir. İstediğiniz yatırımı uygun tutarları yatırdıktan sonra size hızlıca gönderilen kartınızı kullanmanızı sağlamaktayız. Kurumsal hizmet kapsamında paykasa satın almak için sizde aramıza katılabilirsiniz. Hemen iletişime geçmek için lütfen tıklayınız!
İLETİŞİME GEÇİN!

Paykasa Nasıl Kullanılırki

Paykasa Nasıl Kullanılırki

Paykasa Nasıl Kullanılırki

Paykasa Nasıl Kullanılırki ; Paykasa kart satışı nasıl yapılır sorusundan sonra Paykasa bozdurma nasıl yapılır sorusu da kullanıcıların bir merak ettiği diğer soru olmaktadır. Paykasa bozdurma işlemi kartın en çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri olmaktadır. Kart içerisinde harcamış olduğunuz bakiyeden kalanını Paykasa bozdurma işlemi ile birlikte tekrardan hesaba aktararak nakit olarak elinize geçmesini sağlamaktadır.

Bu işlemi yapmak için kart satın aldığınız web siteye giriş yapmanız gerekmektedir. Burada müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bozdurma işlemi yapmak istediğinizi söylemeniz gerekir. Size bazı sorular sorulacaktır. Bu soruları doğru ve eksiksiz bir şekilde yanıtladığınız zaman güncel kur üzerinden bozdurma işlemi yapılır. Bozdurmanın güncel kur üzerinden yapılıp yapılmadığına dikkat etmelisiniz. O anın kurunu öğrenerek size verilen miktarı kontrol etmeniz önerilmektedir. Resmi bir Paykasa sitesi bozdurma işlemi yaparken herhangi bir sorun çıkarmadan güvenle işlemi gerçekleştirir.

21 Mart 2019
15 kez görüntülendi
Tüm pinler bir arada!
WhatsApp WhatsApp us
paykasa