Mobil Ödeme İçin Uygulamayı Yükleyin ve Hemen İşlem Yapın

Paykasa Kullanımı Hakkında - FNS Kart | Paykasa Trend

Paykasa Kullanımı Hakkında

Paykasa Kullanımı

Paykasa Kullanımı :Paykasa son yılların en güvenli ön ödemeli kartlarından biri olup oldukça güvenlidir. Bu güvenilir ön ödemeli kartını kullanmadan önce, 16 haneli Paykasa koduna sahip olmanız gerekmektedir. Tabi güvenilir bir firmadan bu kodları temin etmeniz gerekir. Aksi takdir de alıveriş yapacağınız sitede kodu kullanırken, kodunuz onaylanmayabilir. Bu tür durumlar çok sık olmasa da tüketicilerin başına gelebilmektedir. Bunun sebebi, dolandırıcıların geçersiz bir kod vermesidir. Bu tür durumlarla karşılaşmamak adına da Paykasa kodunu güvenilir bir siteden almanız gerekmektedir.

Paykasa Kullanımı

Eğer güvenilir bir firmadan Paykasa kodunu temin ettiyseniz, sıra geldi bu kodu kullanmaya. Bu kodu alışveriş yapacağınız sitede kullanmadan önce, ödeme methodu olarak Paykasa seçilir. Seçim yapıldıktan sonra sizden Paykasa kodu istenilecektir. Size verilen Paykasa kodunu ve bu kodun değerini girdikten sonra ödemeyi onayla seçeneğine basmalısınız. Bundan sonrasında ise ödemeniz onaylanacaktır.

Paykasa Kodunu Hangi Sitelerde Kullanabilirim?

Paykasa ile alışveriş yapabileceğiniz site sayısı her geçen gün daha da artmaktadır. Bunun en büyük nedeni de, Paykasa kullanıcı sayısının ciddi anlamda artmış olmasıdır ve her geçen gün yeni siteler Paykasa kullanımına başlamıştır. Paykasa kodunu kullanabileceğiniz e-ticaret sitelerini internet üzerinden kolayca bulabilirsiniz. Özellikle bahis sektöründe en çok kullanılan ödeme yöntemi olarak dikkat çekmektedir. Paykasa kartı güvenle kullanabileceğiniz güvenilir sitelerin tümü aşağıdaki gibidir…

Kredi Kartı ile Paykasa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iptv