+90 539 360 96 53

Sosyal Medyada Biz}

PAYKASA KART
Paykasa 16 Haneli kod ile CVV numarası gerekmeden en güncel euro değerleri ile yatırımınızı kolayca yapabilirsiniz. 1 dakika içerisinde anında hesabında olan paykasa ile sizleri tanıştırmaktayız. Paykasa Kart bizlerle artık çok daha kolay ve doğru hizmet anlayışı çerçevesindedir.Güvenli alışveriş keyfini sizde çıkarabilirsiniz. Paykasa kart değerleri ile sizleri tanıştırmaktayız. Güncellenen kod değerleri geniş bir yelpazede stok olarak daima sizlerledir. İstediğiniz yatırımı uygun tutarları yatırdıktan sonra size hızlıca gönderilen kartınızı kullanmanızı sağlamaktayız. Kurumsal hizmet kapsamında paykasa satın almak için sizde aramıza katılabilirsiniz. Hemen iletişime geçmek için lütfen tıklayınız!
İLETİŞİME GEÇİN!

Paykasa Kart Nedir

Paykasa Kart Nedir

Paykasa Kart Nedir

Paykasa Kart Nedir ;  Paykasa kart. Kolayda ürünler birim değeri düşük olan, nihai tüketici tarafından sık alınan ve tüketilen, her yerde kolaylıkla bulunabilen ve tüketicinin satın alma kararı verirken üzerinde çok düşünmediği ürünlerdir. Örneğin, ucuz paykasa, şeker, paykasa bozum, sabun, vs. Kolayda ürünler yaygın/yoğun dağıtım (intensive distribution) gerektirir. Kolayda ürünlerde marka bağlılığına pek rastlanmaz ancak tüketicilerin tüketim alışkanlıklarına bağlı olarak paykasa kart satın alınabilir. Tüketici sık kullandığı bir markayı markette bulamazsa genellikle rakip markayı satın alır mesela paykwik, astropay, cashixir, otopay gibi sanal kartlar satın alabilir.

Paykasa satın al

Kolayda ürünler kendi içinde üç sınıfa ayrılır: sık tüketilen ürünler (paykasa kart), anlık/güdüsel olarak tüketilen ürünler (hızlı paykasa) ve acil ürünler (güvenilir paykasa). Sık tüketilen ürünler, neredeyse hergün satın alınan, ucuz olan, ekmek, gazete, süt gibi ürünlerdir.

Paykasa al

Anlık/güdüsel ürünler kişinin daha önceden planlamadığı ama gördüğü anda içinde dayanılmaz bir paykasa satın alma isteği uyandıran sakız, paykasa bozum, dondurma, gazoz, paykasa türkiye gibi ürünlerdir. Acil ürünler ise, kişinin aniden çok acil bir ihtiyacı oluşması durumunda satın alınan aspirin, şemsiye, kaşkol, şapka gibi ürünlerdir.
Paykasa kart nedirPaykasa kart nedir
02 Ocak 2019
71 kez görüntülendi
Tüm pinler bir arada!
WhatsApp WhatsApp us
paykasa