Mobil Ödeme İçin Uygulamayı Yükleyin ve Hemen İşlem Yapın

Paykasa Kart Bakiyeleri Nelerdir - FNS Kart | Paykasa Trend

Paykasa Kart Bakiyeleri Nelerdir

Paykasa Kart Bakiyeleri Nelerdir

Paykasa Kart Bakiyeleri Nelerdir ; Öncelikle şunu söylemeliyiz ki; paykasa kart bakiyeleri Euro cinsinden. Bunun nedeni sistemin Türkiye’de üretilmemiş olması. Zaten Türk Lirası ya da Euro olmasının bir farkı yok. Sistemin Euro olması bir avantaj bile sayılabilir. Çünkü yalnızca Türkiye odaklı firmalara ödeme yapma sınırı yok. Yurtdışı firmaları için paranızı tekrar döviz kurunda çevirmek zorunda değilsiniz. Hızlı ve güvenilir şekilde paykasa alımı yapabilirsiniz.
Paykasa kart bakiyeleri 10, 15, 20, 25 Euro gibi 5’in katları şeklinde artarak müşterilere sunuluyor. Burada en çok tercih edilen bakiyelerden biri 50 Euro paykasa kart. Hızlı ve ucuz bir biçimde paykasa ideal paykasa sitesinden güvenle alınır.Bu bakiye ile alınabilecek birçok oyun, yapılabilecek bir sürü alışveriş var. Paykasa kart; Skype, Facebook, FishVille gibi daha birçok sitede kullanılabiliyor. Ama size bir sır vereyim! Bu sistemi en çok online oyun oynayan kişiler kullanmakta! 50 Euro paykasa kart bakiyesiyle yapılabilecek bir sürü madde var. Hatta bu bakiye size fazla bile gelebilir.

Paykasa Al

Sadece oyunda değil. Mobil uygulamalar, sosyal medya, chat siteleri, alışveriş web adresleri gibi birçok kullanım alanı da mevcut. Sistemin belirli bakiyelerde olmasının birçok avantajı var. Alışveriş, chat, oyun kullanımı belirli kotalarda sınırlı kalıyor. Bu da tüketicinin fazla harcama yapmasını engelliyor ve tüketiciye kazanım sağlıyor. Paykasa kart özel bir sisteme dayalıdır.

Paykwik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iptv