+90 539 360 96 53

Sosyal Medyada Biz}

PAYKASA KART
Paykasa 16 Haneli kod ile CVV numarası gerekmeden en güncel euro değerleri ile yatırımınızı kolayca yapabilirsiniz. 1 dakika içerisinde anında hesabında olan paykasa ile sizleri tanıştırmaktayız. Paykasa Kart bizlerle artık çok daha kolay ve doğru hizmet anlayışı çerçevesindedir.Güvenli alışveriş keyfini sizde çıkarabilirsiniz. Paykasa kart değerleri ile sizleri tanıştırmaktayız. Güncellenen kod değerleri geniş bir yelpazede stok olarak daima sizlerledir. İstediğiniz yatırımı uygun tutarları yatırdıktan sonra size hızlıca gönderilen kartınızı kullanmanızı sağlamaktayız. Kurumsal hizmet kapsamında paykasa satın almak için sizde aramıza katılabilirsiniz. Hemen iletişime geçmek için lütfen tıklayınız!
İLETİŞİME GEÇİN!

Paykasa İstanbul

Paykasa İstanbul

Paykasa İstanbul

Paykasa İstanbul ; 15 milyona yaklaşan İstanbul Nüfusu, Kocaeli, Tekirdağ ve Kırklareli ile komşu olan ve Marmara Bölgesinde Marmara denizi ve. Karadeniz arasında bir yarımadadır İstanbul. Adına her dilde şiirler,metinler  yazılan her dönemde kitit bir merkez olan kaç tane şehir vardır. Dünyada. Gerek coğrafi konumu,gerek tarihi,gerek mimarisi ile yüzyıllar boyunca. Dünya merkezi olmuş ve günüzdede Dünya başkentlerinden olma özelliği taşır İstanbul.Asya ve Avrupa kıtalırını Boğaz Köprüsü,Fatih Sultan Mehmet Köprüsü,Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve. Son yılların en büyük projesi olan Marmaray ile birbirine bağlayan efsahe şehir İstanbul için. Napoleon Bonaparte’ın da dediği gibi ”Dünya bir ülke olsaydı başkenti İstanbul olurdu” sözü bile coğrafi ve stratejik konumunu açıkça belirtmektedir.

Yıllar boyunca büyük İmparatorlullara ev sahipliği yapan,dinlerin,dillerin,ırkların şehri olan İstanbul Türkiye’nin ve Avrupanın da en kalabalık şehridir.Dünyanın en eski kentlerinden biri  İstanbul, Roma İmparatorluğu’na,İmparatorluğun bölünmesinden sonra Doğu Roma (Bizans) İmparatorluğu’na, Latin İmparatorluğu’na ve son olarak  1453 – 1922 yılları arasında Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yapmıştır.Ayrıca, hilafetin Osmanlı Devleti’ne geçtiği 1517’den, kaldırıldığı 1924’e kadar, İstanbul İslamiyet’in de merkezi olmuştur.Dünya Ticaret Merkezlerinden biri olan İstanbul; Ekonomik olarak gelişmiş olması,Türkiye sanayiisinde en büyük pay sahibi olmasının yanı sıra İstanbul doğal güzelliklerini, coğrafi konumu, Tarihi mekanlarınıda İstanbul otelleri ve konaklama yerleri ile birleştirince Türkiye’nin en önde gelen turizm merkezlerinden biri olmuştur.Türkiye’ye gelen yabancı turistlerin büyük bir bölümü İstanbul’dan giriş yapmakta olduğundan İstanbul’un Tatil yerleri de oldukça önem arz etmektedir.Yıllar boyu bir çok medeniyetin uğrağı olan İstanbul gezilecek yerler listemiz bir hayli kabarık olacaktır.

21 Mart 2019
14 kez görüntülendi
Tüm pinler bir arada!
WhatsApp WhatsApp us
paykasa