Mobil Ödeme İçin Uygulamayı Yükleyin ve Hemen İşlem Yapın

Paykasa İstanbul TEM'de 3 araç birbirine girdi - FNS Kart | Paykasa Trend

Paykasa İstanbul TEM’de 3 araç birbirine girdi

Paykasa İstanbul TEM’de 3 araç birbirine girdi

Paykasa İstanbul;  Ümraniye TEM Otoyolu’nda 3 aracın karıştığı zincirleme trafik kazası meydana geldi. Kazada yaralanan 1 kişi ambulansla hastaneye kaldırılırken, kaza nedeniyle trafik yoğunluğu yaşandı. Kaza, saat 14.30 sıralarında TEM Otoyolu Ümraniye mevkii Edirne istikametinde meydana geldi.

Paykasa Kart

3 aracın karıştığı trafik kazasında 1 kişi yaralandı. Kazayı gören vatandaşlar, polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Yaralı sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı. Kaza nedeniyle bölgede trafik yoğunluğu oluştu. Kazaya karışan araçların kaldırılmasıyla trafik normale döndü.

Paykasa türkiye

epay paykasa, güvenilir paykasa, güvenilir paykasa siteleri, hızlı paykasa, http://paykasatrend.com, kredi kartı ile astropay alımı, kredi kartı ile paykasa, kredi kartı ile paykasa satışı, paykasa, paykasa adana, paykasa ankara, paykasa antalya, paykasa bursa, paykasa fiyatları, paykasa istanbul, paykasa izmir, paykasa marmaris, paykasa net, paykasa trend, paykasa türkiye, ucuz paykasa

Taksim Meydanı:İstanbul’un kalbi olsaydı emin olun Taksim Meydanında atardı.İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde bulunan Taksim Meydanı çevresinde bulunan lokanta,Oteller,Magazalar ve eğlence merkezleri ile İstanbul’un en fazla uğrak noktasıdır.Taksim Meydanı’ndan başlayarak devam eden İstiklal Caddesi’de tramvayları ve yoğun insan kalabağı ile Türkiye’nin en ünlü caddesidir.

Topkapı Sarayı: İhtişamıyla ve mimarisiyle büyüleyen Topkapı Sarayı; İstanbul’da görülmeden geçilmemesi gereken tarihi mekanların başında yer alır. 1478 yılında Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılan Topkapı Sarayı, 400 yıl boyunca Osmanlı padişahlarının yaşadığı ve devleti idare ettikleri ana merkez görevini üstlenmiş, tarihe tanıklık etmiştir. Abdülmecit döneminde ziyarete açılan Topkapı Sarayı günümüzde de ziyaretçilerini ağırlamakta, gizemi ve Osmanlı tarihi ve mimarisine ait taşıdığı izlerle turistlerin ilgi odağı olmaktadır.

Paykwik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iptv