+90 539 360 96 53

Sosyal Medyada Biz}

PAYKASA KART
Paykasa 16 Haneli kod ile CVV numarası gerekmeden en güncel euro değerleri ile yatırımınızı kolayca yapabilirsiniz. 1 dakika içerisinde anında hesabında olan paykasa ile sizleri tanıştırmaktayız. Paykasa Kart bizlerle artık çok daha kolay ve doğru hizmet anlayışı çerçevesindedir.Güvenli alışveriş keyfini sizde çıkarabilirsiniz. Paykasa kart değerleri ile sizleri tanıştırmaktayız. Güncellenen kod değerleri geniş bir yelpazede stok olarak daima sizlerledir. İstediğiniz yatırımı uygun tutarları yatırdıktan sonra size hızlıca gönderilen kartınızı kullanmanızı sağlamaktayız. Kurumsal hizmet kapsamında paykasa satın almak için sizde aramıza katılabilirsiniz. Hemen iletişime geçmek için lütfen tıklayınız!
İLETİŞİME GEÇİN!

Paykasa İle Online Alışveriş Rahatlığı

Paykasa İle Online Alışveriş Rahatlığı

Paykasa İle Online Alışveriş Rahatlığı

Paykasa İle Online Alışveriş Rahatlığı ; İnternet üzerinden alışveriş yapmayı seçen insanların, hızlı ve basit bir alışverişi tercih ettiğini söyleyebiliriz. İnternet üzerinden alışveriş yapmak bir hayli hızlı olduğundan, çoğu kişinin tercihi. Fakat bazı yönden de sakıncaları var. İnternet üzerinden alışveriş yapmak bazı insanlar için çok zor. Çünkü güvenli olduğunu düşünmediklerinden, kredi kartı bilgilerini paylaşmak istemiyor ve gönül rahatlığı ile alışveriş yapamıyorlar.Güvenle paykasa kartınızı bozdurabilirsiniz. Aslında güvenli alışverişi sağlamak hiç de zor değil! Güvenli alışveriş için ödeme seçenekleri arasındaki en uygun seçenek kesinlikle paykasa sanal kartıdır. Paykasa sanal kartı ile yapacağınız her alışveriş güvenli olur, basit ve hızlı alışveriş yapabilirsiniz. Paykasa sanal kartı ile yapacağınız alışverişler sayesinde hızlı alışverişin tadını çıkarabilir, gönül rahatlığı arkanıza yaslanabilirsiniz. Paykasa kartın tercih sebepleri hızlı ve güvenilir olmasıdır.

 

Paykasa Al

 

Paykasa sanal kartının size sunduğu güvenli ve kolay alışveriş sayesinde yüzünüz gülecek ve daha rahat alışveriş yapmanın tadına varabileceksiniz. Elbette şu an aklınızda dolaşan birçok soru işareti var. Aklınızdaki ilk soru “Peki paykasa sanal kartı tam olarak ne?” olacaktır. Öyleyse en merak edilen soruyu cevaplayalım! Paykasa sanal kartı internet üzerinden kullanılabilen bir elektronik paradır.Hızlı aktif ve hızlı şekilde paykasa kart kullanımı yapabilirsiniz. Ön ödemeli paykasa sanal kartını online ödemede kullanabilirsiniz. Paykasa sanal kartıon altı haneli numaraya sahiptir. Önceden yüklediğiniz miktar kadar kullanabilir ve alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yani, paykasa sanal kartına ilk önce bir miktar para yükleyip, sonradan kullanıyorsunuz. Kredi kartından tamamen farklı olup, faiz sorunlarıyla karşılaşmaz ve gerektiğinden fazla para ödemezsiniz. Birçok yönden artısı olan paykasa sanal kartı bir kez kullanılır ve bir dahaki kullanımda geçerliliğini yitirir. paykasatrend.com resmi sitemizden paykasa alabilirsiniz.

26 Ocak 2019
53 kez görüntülendi
Tüm pinler bir arada!
WhatsApp WhatsApp us
paykasa