+90 539 360 96 53

Sosyal Medyada Biz}

PAYKASA KART
Paykasa 16 Haneli kod ile CVV numarası gerekmeden en güncel euro değerleri ile yatırımınızı kolayca yapabilirsiniz. 1 dakika içerisinde anında hesabında olan paykasa ile sizleri tanıştırmaktayız. Paykasa Kart bizlerle artık çok daha kolay ve doğru hizmet anlayışı çerçevesindedir.Güvenli alışveriş keyfini sizde çıkarabilirsiniz. Paykasa kart değerleri ile sizleri tanıştırmaktayız. Güncellenen kod değerleri geniş bir yelpazede stok olarak daima sizlerledir. İstediğiniz yatırımı uygun tutarları yatırdıktan sonra size hızlıca gönderilen kartınızı kullanmanızı sağlamaktayız. Kurumsal hizmet kapsamında paykasa satın almak için sizde aramıza katılabilirsiniz. Hemen iletişime geçmek için lütfen tıklayınız!
İLETİŞİME GEÇİN!

Paykasa ile Alışveriş Nasıl Yapılır

Paykasa ile Alışveriş Nasıl Yapılır

Paykasa ile Alışveriş Nasıl Yapılır

Paykasa ile Alışveriş Nasıl Yapılır ; İnternet alışverişleri hayatımızın bir parçası olmuş durumdadır. Neredeyse hepimiz web üstünden tüm gereksinimlerini karşılayabilmektedir. Mobil uygulamalar yardımı ile alışverişler oldukça kolay bir hal almış durumdadır. Her yaş gurubundan insan web üstünden alışveriş yapma imkanı bulabiliyor. Alışverişleri daha kolay ve güvenilir yapabilmemiz için Paykasa Kart devreye giriyor.

Paykasa ile Alışveriş Nasıl Yapılır

Paykasa Kart web alışverişlerimizde ödeme yaparken iki kere düşünmememiz için hayatımızı kolaylaştıran bir seçenektir. İnternet alışverişlerimizde Paykasa Kart anlaşmalı web sitelerinden güvenli bir halde alışveriş yapabiliyoruz. Fakat tüm bunlardan ilkin Paykasa Kart edinmemiz gerekmektedir. Paykasa Kart satın almak oldukça kolaydır. Derhal Paykasa Kart internet sayfasını ziyaret ediyoruz. Arkasından online destek hatlarından yardım alarak, Paykasa Kart edinebiliyoruz. Fakat Paykasa Kartlarımız minimum 10 Euro ve maksimum 1000 Euro olmak suretiyle birçok fiyat çeşidi ile karşımıza çıkıyor. En uygun Paykasa Kartı edinebilmek için, Paykasa Kart bayiliği bulunan internet sayfalarını ziyaret ediyoruz ve bizlere en uygun gelen Paykasa Kart seçeneğini seçiyoruz. Arkasından banka kartımız ile yada havale yolu ile ödeme işlemlerimizi yapabiliyoruz. Paykasa Kart bayiliklerinin değişik ödeme seçenekleri de bulunabiliyor. Ödeme işlemleriniz bittikten sonrasında mail adresinize gelecek olan 16 haneli pin ile arzu ettiğiniz anlaşmalı web sitelerinden güvenli ve süratli bir halde alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Paykasa ile Alışveriş

Paykasa Kart alışverişlerinizde en büyük desteğiniz olacaktır. Paykasa satın al sağlamış olduğu bir oldukca avantajla beraber, satın alımınızdan 12 ay sonrasına kadar istediğiniz zaman bozdurabilmektesiniz. Tüm avantajları ile Paykasa Kart alışverişlerinizi keyifli hale getirecektir.

01 Şubat 2019
68 kez görüntülendi
Tüm pinler bir arada!
WhatsApp WhatsApp us
paykasa