+90 539 360 96 53

Sosyal Medyada Biz}

PAYKASA KART
Paykasa 16 Haneli kod ile CVV numarası gerekmeden en güncel euro değerleri ile yatırımınızı kolayca yapabilirsiniz. 1 dakika içerisinde anında hesabında olan paykasa ile sizleri tanıştırmaktayız. Paykasa Kart bizlerle artık çok daha kolay ve doğru hizmet anlayışı çerçevesindedir.Güvenli alışveriş keyfini sizde çıkarabilirsiniz. Paykasa kart değerleri ile sizleri tanıştırmaktayız. Güncellenen kod değerleri geniş bir yelpazede stok olarak daima sizlerledir. İstediğiniz yatırımı uygun tutarları yatırdıktan sonra size hızlıca gönderilen kartınızı kullanmanızı sağlamaktayız. Kurumsal hizmet kapsamında paykasa satın almak için sizde aramıza katılabilirsiniz. Hemen iletişime geçmek için lütfen tıklayınız!
İLETİŞİME GEÇİN!

Paykasa fiyatları

Paykasa fiyatları

 

Paykasa fiyatları

Paykasa fiyatları; En kısa ve anlaşılabilir şekilde ifade etmek gerekirse eğer Paykasa için en güvenli online ödeme sistemi olduğunu söyleyebiliriz. Ön ödemeli sahip olunan ucuz paykasa kart ile yapmış olduğunuz kadar harcama gerçekleştirir ve normal kredi kartının aksine paranız ve bilgileriniz güvende kalır. Paykasa kart sizi internetteki kötü niyetli kişilerden korumak için çalışan bir online kredi kartı sistemidir ve son derece güvenlidir. Artık hayatımızın her alanına hakim olan internet,

Hızlı Paykasa

Kuşkusuz ki olmazsa olmazımız haline geldi. Günlük hayatımıza dair bütün işlerimizi yürütebildiğimiz internet son yıllarda alışveriş ve ödeme yapmak gibi kredi kartımızla sıklıkla işlemler yaptığımız bir platform oldu.

 

Paykasa türkiye

Fakat kötü niyetli kimseler ya da güvenilir bulamadığımız web siteleri ve uygulamaları yüzünden internet üzerinden ödeme yaparken işlemlerimizin daha emniyetli ve hızlı şekilde gerçekleşmesini isteriz. Ve tam da bu konuda Paykasa bizlere online ve güvenli nakit kullanımı ile internet üzerindeki tüm alışverişlerimizde ödeme yapabilme olanağı sunuyor.

Güvenilir paykasa

Paykasa kartı, kredi kartını veya banka kartlarını güvenlik açısından kullanmak istemeyenler ya da bu tür kartları olamayanlar kullanabilir ve internet üzerindeki tüm ödeme işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilir. Basit bir dil ile özetleyecek olursak;

 

Paykasa net

Paykasa kart bir ön ödemeli kredi kartıdır. Paykasa kartı normal kredi kartından ayıran fark ise önceden ödeme yaparak sahip olduğunuz ve yaptığınız ödemeyi harcadığınız online bir kredi kartı olmasıdır.

 

epay paykasa

Paykasa ile internetten yapacağınız alışverişlerin dışında oyun sitelerinde güvenle ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme yaptığınız kadar harcadığınız için bilgilerinizin ve paranızın güvende olduğunu bilerek oynadığınız oyunun tadını çıkartabilir, alışverişinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Yeni nesil ödeme sistemi olan Paykasa, günümüzde oldukça yaygın kullanılan bir ödeme sistemi olmayı başarıyor. Bununla da kalmayarak kullanıcılar her geçen gün bilinçlenmeye başlıyor ve Paykasa kullanıcılarının sayısı katlanarak artmaya devam ediyor. Yaygın kullanıcı sayısı ile Paykasa müşterilerine eksiksiz hizmet vermeye devam ediyor.Paykasa ile internetten yapacağınız alışverişlerin dışında oyun sitelerinde güvenle ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

 

18 Ekim 2018
119 kez görüntülendi
Tüm pinler bir arada!
WhatsApp WhatsApp us
paykasa