+90 539 360 96 53

Sosyal Medyada Biz}

PAYKASA KART
Paykasa 16 Haneli kod ile CVV numarası gerekmeden en güncel euro değerleri ile yatırımınızı kolayca yapabilirsiniz. 1 dakika içerisinde anında hesabında olan paykasa ile sizleri tanıştırmaktayız. Paykasa Kart bizlerle artık çok daha kolay ve doğru hizmet anlayışı çerçevesindedir.Güvenli alışveriş keyfini sizde çıkarabilirsiniz. Paykasa kart değerleri ile sizleri tanıştırmaktayız. Güncellenen kod değerleri geniş bir yelpazede stok olarak daima sizlerledir. İstediğiniz yatırımı uygun tutarları yatırdıktan sonra size hızlıca gönderilen kartınızı kullanmanızı sağlamaktayız. Kurumsal hizmet kapsamında paykasa satın almak için sizde aramıza katılabilirsiniz. Hemen iletişime geçmek için lütfen tıklayınız!
İLETİŞİME GEÇİN!

Paykasa Fiyatları

Paykasa Fiyatları

Paykasa Fiyatları

Paykasa Fiyatları : Paykasa satın alma fiyatları, internet alış verişlerinde sanal kart hizmetinden yararlanmak isteyen kişileri yakından ilgilendiriyor. Bu kişilerin Paykasa fiyatları hakkında bilgi almaları için sık sık Paykasa Reseller resmi bayilerini ziyaret etmeleri gerekiyor. Çünkü Paykasa fiyatları güncel olarak sürekli değişebilme özelliğine sahip. Paykasa sanal kartları Euro dövizi üzerinden değer gördüğü için, Euro döviz kurunda yaşanan en ufak hareketlilikler de Paykasa fiyatları ile doğrudan etkileşime girebiliyor.

Paykasa satın alımında dikkat edilmesi gereken noktalar arasında, güncel Paykasa fiyatlarını kontrol etmek en önemli yere sahip. Dolayısıyla internet üzerinden Paykasa resmi bayilikleri aracılığı ile sanal kart ve elektronik para hizmeti almak isteyen müşterilerin söz konusu işlemi gerçekleştirecekleri Paykasa satış noktasının güncel fiyatlarına mutlaka dikkat etmelidir. Paykasa Türkiye ve diğer ülkelerde farklı fiyat baremlerinden işlem görmektedir. Bir başka deyişle Türkiye üzerinden Paykasa satın alacak kişiler Türk Lirası ile ödeme yapacaksa ayrı, dolar veya başka tür bir döviz ile ödeme işlemleri yapacaklarsa ayrı fiyatlandırmalara tabi tutulurlar.

Paykasa Fiyatlarına Etki Eden Faktörler

Paykasa sanal kartın fiyatlarına etki eden birçok önemli faktör bulunmaktadır. Bu faktörlerden en önemli 3 tanesi şunlar olarak öne çıkmaktadır:

  • Paykasa sanal kart almak isteyen müşterinin, kart bakiyesi hakkındaki tercihi Paykasa fiyatlarında değişiklik yaratır. Buna göre Paykasa miktarı, cüzdan bakiyenizin artmasıyla doğru orantılı olarak artacaktır.
  • Paykasa resmi siteleri arasında çok da olmasa da bir miktar fiyat farkı oluşmaktadır. Dolayısıyla bir Paykasa satış noktasından diğer bir hizmet noktasına fiyatlar değişiklik gösterebilir.
  • Güncel Euro dövizinin kurunda yaşanan hareketlilik Paykasa fiyatlarına etki eden en önemli faktörlerden biridir.

Paykasa Satın Alımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Paykasa sanal kart satın alımında fiyatlar kadar güvenli alış verişe de dikkat edilmelidir. Bu noktada, hangi Paykasa satış noktaları üzerinden hizmet alınacağı hem fiyatları hem de satış öncesi ve sonrası güvenliliği doğrudan etkilediği için üzerinde durulması gereken bir konudur. Bu yüzden sanal cüzdan ve sanal kart alımınızda Paykasa resmi bayiliklerinden hizmet almaya özen göstermeniz gerekiyor. Öte yandan Paykasa kart ile ilgili aklınıza takılan soruları, Paykasa resmi bayisinin canlı destek hizmeti ile paylaşmanız güvenli alışveriş için önem teşkil ediyor.

13 Nisan 2019
6 kez görüntülendi
Tüm pinler bir arada!
WhatsApp us
paykasa