+90 539 360 96 53

Sosyal Medyada Biz}

PAYKASA KART
Paykasa 16 Haneli kod ile CVV numarası gerekmeden en güncel euro değerleri ile yatırımınızı kolayca yapabilirsiniz. 1 dakika içerisinde anında hesabında olan paykasa ile sizleri tanıştırmaktayız. Paykasa Kart bizlerle artık çok daha kolay ve doğru hizmet anlayışı çerçevesindedir.Güvenli alışveriş keyfini sizde çıkarabilirsiniz. Paykasa kart değerleri ile sizleri tanıştırmaktayız. Güncellenen kod değerleri geniş bir yelpazede stok olarak daima sizlerledir. İstediğiniz yatırımı uygun tutarları yatırdıktan sonra size hızlıca gönderilen kartınızı kullanmanızı sağlamaktayız. Kurumsal hizmet kapsamında paykasa satın almak için sizde aramıza katılabilirsiniz. Hemen iletişime geçmek için lütfen tıklayınız!
İLETİŞİME GEÇİN!

Paykasa Almak Yasal Mı

Paykasa Almak Yasal Mı

Paykasa Almak Yasal Mı?

Paykasa almak yasal mı : Paykasa satın almak yasal mı yoksa yasa dışı mı olduğunu merak eden internet kullanıcıları için söz konusu duruma açıklık getirelim. Öncelikle Paykasa’nın ne olduğu ve ne gibi amaçlar için kullanıldığına dikkat çekmek, bu konudaki soru işaretlerini de doğal olarak ortadan kaldıracaktır. Paykasa’nın, internet alışverişlerinde dünyanın en büyük şirketleri arasında olan Facebook ve Skype gibi şirketlerin ödeme yöntemleri arasında yer alması bile aslında Paykasa almak yasal mı sorusunun cevabını veriyor. Ancak dediğimiz gibi daha tatmin edici cevaplar için Paykasa sanal kartın ne olduğunu ve sisteminin nasıl işlediğine bir göz atalım.

Paykasa Nedir?

Paykasa, merkezi İngiltere’de bulunan Ceresline Voucher Limited şirketinin başlatmış olduğu, kullanıcılarına internet üzerinden yapılan alışverişlerde ödemelerinde güvenilirlik ve kolaylık sunan bir ön ödemeli sanal kart hizmetidir. Bu hizmet ile sözünü ettiğimiz gibi kullanıcılar online ödeme işlemleri sırasında birtakım avantajlardan yararlanırlar. Söz konusu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Paykasa sanal kart kullanan bir müşteri, kedi kartı ve banka kartı kullanmadan, dolayısıyla bu kartlara ait hesap bilgilerinin hırsızların ve dolandırıcıların eline geçme riski olmadan diledikleri alışverişin ödemesini gerçekleştirebilir.
  • Banka ve kredi kartını kullanmadan ödeme gerçekleştirdiği için kişisel bilgilerine 3. şahısların ve dolandırıcıların ulaşması mümkün olmamaktadır.
  • Güvenli alışverişin yanı sıra hızlı ve kolay ödeme imkânlarından da yararlanılabilir.
  • Kredi kartı aidatı gibi ekstra masraflar söz konusu değildir.
  • Dünya üzerinde büyük şirketler başta olmak üzere birçok firmanın internet sitesinde ödeme kolaylığı sunar. Böylece Paykasa yasal mı diye merak edenler için tamamen kanunlara uygun bir ödeme şeklidir.

Paykasa Nereden Satın Alınır?

Paykasa satın almak isteyen internet kullanıcılarının resmi Paykasa Reseller bayilerinin sunduğu hizmetlerden yararlanması gerekir. Paykasa satış noktaları olarak da bilinen bu internet sitelerinden kolaylıkla ön ödemeli sanal kart sahibi olabilirsiniz. Bu noktada yapmanız gereken resmi Paykasa bayisi olan internet sitesinde üyelik açmak ve dilediğiniz bakiyedeki Paykasa ön ödemeli sanal kartlardan birini seçtikten sonra ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmek. Paykasa almak yasal mı diye çekinceleriniz hala devam ediyorsa, söz konusu sitelerde yer alan canlı destek merkezlerinden tüm sorularınıza anında cevap alabilirsiniz.

14 Nisan 2019
3 kez görüntülendi
Tüm pinler bir arada!
WhatsApp WhatsApp us
paykasa