+90 539 360 96 53

Sosyal Medyada Biz}

PAYKASA KART
Paykasa 16 Haneli kod ile CVV numarası gerekmeden en güncel euro değerleri ile yatırımınızı kolayca yapabilirsiniz. 1 dakika içerisinde anında hesabında olan paykasa ile sizleri tanıştırmaktayız. Paykasa Kart bizlerle artık çok daha kolay ve doğru hizmet anlayışı çerçevesindedir.Güvenli alışveriş keyfini sizde çıkarabilirsiniz. Paykasa kart değerleri ile sizleri tanıştırmaktayız. Güncellenen kod değerleri geniş bir yelpazede stok olarak daima sizlerledir. İstediğiniz yatırımı uygun tutarları yatırdıktan sonra size hızlıca gönderilen kartınızı kullanmanızı sağlamaktayız. Kurumsal hizmet kapsamında paykasa satın almak için sizde aramıza katılabilirsiniz. Hemen iletişime geçmek için lütfen tıklayınız!
İLETİŞİME GEÇİN!

Paykasa Al Nedir

Paykasa Al Nedir

Paykasa Al Nedir

Paykasa Al Nedir ; Paykasa ve enflasyon arasındaki ilişki faizden enflasyona değil, enflasyondan faize doğrudur. paykasa al ise üretime arz ve talep koşullarına bağlıdır. Üretirsek büyürüz, aşırı paykasa tüketirsek ise fazla ısınırız.

Faizlerin hassas olduğu bir diğer önemli sektör ise inşaat sektörüdür. Faiz  düşerse tüketici konut alabilir, konut almak için ise kredi kullanabilir. Bununla birlikte konut fiyatları arttığı için tüketicilerin yapabileceği konut harcaması faiz düştüğünde azalacağı yerde artacaktır. ucuz paykasa

Ucuz Paykasa

Gösterge faiz geçen sene tartışmaların başladığı dönemde yukarıda da gösterdiğimiz gibi %6,5 idi, bittiğinde %12. Bu sene tartışmalara başladığımızda ise %9,23den start aldık. TCMB sadece faizi düşürerek hareket ederse hüsrana uğraması ihtimali yüksektir. Sadece faize odaklanmak esas meseleyi göz ardı etmek demektir. Esas mesele de üretimin ekonomiden yeterince pay almıyor oluşudur. güvenilir paykasa

Faiz düşüşünden önce fonlama yapılarının düzeltilmesi, uzun vadeli TL alışverişinin sağlanabilmesi, normalleşmemiz gerekir. TCMB’nin para politikasını anlaşılabilir bir sadeliğe indirmesi güzel bir adım olur.

Özetle faiz tartışması eski bir riski yeniden gündeme taşıdı, yeni başbakan da bu tartışmaya katılırsa piyasalara yaz yerine sonbahar gelir. paykasa al

 

Faiz tartışması neden yapılıyor? TCMB kendi başına faizi indirip ekonomi gereklerine göre hareket edemez mi mutlaka talimat mı gerekiyor? Ekonomiler talimatla hareket etseydi şimdiye herşey güllük gülistanlık olurdu.

Türkiye uzun zamandan bu yana finans sistemi aracılığı ile üretici yerine tüketiciyi fonlamayı seçti. Bunun çeşitli sebepleri arasında bu sektördeki getirinin yüksek, temerrüt olasılığının düşüşk oluşu ve riskin bir hayli dağıtılması sayılabilir. İlave olarak Türkiye’de bireysel iflas sistemi diye bir yasa yok bankalar borçlarınız için sizi mezara kadar takip edebilirler. Halbuki kredi verdiğiniz bir şirket iflas erteleme kararı alabilir 5 yıl beklersiniz.

BDDK Mart ayı istatistiklerine göre tüketici kredileri aşağıdaki gibi dağılmış durumda: paykasa satın al

24 Ocak 2019
77 kez görüntülendi
Tüm pinler bir arada!
WhatsApp WhatsApp us
paykasa