+90 539 360 96 53

Sosyal Medyada Biz}

PAYKASA KART
Paykasa 16 Haneli kod ile CVV numarası gerekmeden en güncel euro değerleri ile yatırımınızı kolayca yapabilirsiniz. 1 dakika içerisinde anında hesabında olan paykasa ile sizleri tanıştırmaktayız. Paykasa Kart bizlerle artık çok daha kolay ve doğru hizmet anlayışı çerçevesindedir.Güvenli alışveriş keyfini sizde çıkarabilirsiniz. Paykasa kart değerleri ile sizleri tanıştırmaktayız. Güncellenen kod değerleri geniş bir yelpazede stok olarak daima sizlerledir. İstediğiniz yatırımı uygun tutarları yatırdıktan sonra size hızlıca gönderilen kartınızı kullanmanızı sağlamaktayız. Kurumsal hizmet kapsamında paykasa satın almak için sizde aramıza katılabilirsiniz. Hemen iletişime geçmek için lütfen tıklayınız!
İLETİŞİME GEÇİN!

Mobil Ödeme Paykasa

Mobil Ödeme Paykasa

Mobil Ödeme Paykasa

Mobil Ödeme Paykasa ; İnternet üzerinden yapılan alım ve satım işlemleri her geçen gün daha da artmaktadır. Alışveriş yapıldığı zaman kişilerin en çok aklına takılan soru ise güvenilirlik olmaktadır. Çoğu siteler ödeme yöntemlerinde kredi kartı ile ödemeyi kabul etmektedir. Ancak kredi kartı ile işlem yapıldığı zaman bazı riskleri de kabul etmek gerekir. Bu nedenle kredi kartı yerine ön ödemeli kart kullanmak en mantıklısı olacaktır.

Ön ödemeli kartlara baktığımız zaman da Paykasa kartı karşımıza çıkmaktadır. Birçok kişinin güvenle tercih ettiği bu kart ile birlikte herhangi bir risk taşımadan alışverişinizi yapmanız mümkün olmaktadır. Paykasa ön ödemeli bir kart olduğundan dolayı içine siz ne kadar miktar yüklerseniz o kadar ödeme yapabilirsiniz. Böylece eksiye düşmeden alım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

21 Mart 2019
16 kez görüntülendi
Tüm pinler bir arada!
WhatsApp WhatsApp us
paykasa