+90 539 360 96 53

Sosyal Medyada Biz}

PAYKASA KART
Paykasa 16 Haneli kod ile CVV numarası gerekmeden en güncel euro değerleri ile yatırımınızı kolayca yapabilirsiniz. 1 dakika içerisinde anında hesabında olan paykasa ile sizleri tanıştırmaktayız. Paykasa Kart bizlerle artık çok daha kolay ve doğru hizmet anlayışı çerçevesindedir.Güvenli alışveriş keyfini sizde çıkarabilirsiniz. Paykasa kart değerleri ile sizleri tanıştırmaktayız. Güncellenen kod değerleri geniş bir yelpazede stok olarak daima sizlerledir. İstediğiniz yatırımı uygun tutarları yatırdıktan sonra size hızlıca gönderilen kartınızı kullanmanızı sağlamaktayız. Kurumsal hizmet kapsamında paykasa satın almak için sizde aramıza katılabilirsiniz. Hemen iletişime geçmek için lütfen tıklayınız!
İLETİŞİME GEÇİN!

Mobil Ödeme ile Paykasa Almak

Mobil Ödeme ile Paykasa Almak

Mobil Ödeme ile Paykasa Almak

Mobil Ödeme ile Paykasa Almak :  Mobil ödeme kullanarak bir Paykasa kartı da satın alabilirsiniz. Bu, diğer tüm işlemlerden daha hızlıdır. Paykasa kartı zaman kaybetmeden derhal alınabilir. Bir mobil ödeme kullanarak bir Paykasa kartı satın aldığınızda, Paykasa’yı cep telefonunuza indirmeyi unutmayın.

Paykasa’yı telefonunuza indirdikten sonra, ödeme sistemine giriş yapmalısınız. Bu bölümde Paykasa kartlarını almaya karar verirseniz, bu kartı seçmelisiniz. Bir kart seçtikten sonra katkıda bulunabilirsiniz. Kartınızı çok kısa sürede alacaksınız.

Bugün en çok tercih edilen ön ödemeli kart Paykasa mobil ödeme sistemidir. Bu sistemle anında güvenli ve hızlı bir Paykasa kartı satın alabilirsiniz. Mobil ödeme sağlayıcınıza bağlı olarak, bu bir sonradan ödeme hattında ödediğiniz sistemdir. Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ön ödemeli kart satın alma hatları, operatörünüzün seçeneklerini sınırlayabilir. Mobil ödemeleri kullanarak Paykaya’ya nasıl ulaşacağınız hakkında daha fazla bilgi için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Mobil ödeme ücretleri, operatörünüze ve acentenize bağlı olarak değişebilir. İşlem geri dönmediğinden onay iletilerinize dikkatlice yanıt vermelisiniz. Paykasa mobil ödeme

Kart satın almak için zaman harcamak istemiyorsanız, mobil bir ödeme kullanarak bunu yapabilirsiniz. Cep telefonunuza yüklü olan Paykasa uygulaması, bir mobil ödeme kartı almak için yeterlidir. Cep telefonunuzda istediğiniz zaman, istediğiniz yerde, izleme başına ödeme kartına sahip olabilirsiniz. Cep telefonunuza yüklediğiniz veya yüklediğiniz bu uygulamada güvenlik riski yoktur. Paykasa kartı ile güvenle ödeme yapabilirsiniz. Bu yöntem, mobil ödemelerin en büyük avantajlarından biridir. Cep telefonunuza yüklediğiniz bu uygulama ile bir Paykasa kartınız olabilir.

Mobil ödeme ile Paykasa

Paykasa kartınızı mobil ödeme yöntemini kullanarak da satın alabilirsiniz. Bu, diğer tüm işlemlerden daha hızlıdır. Paykasa kartı zaman kaybetmeden derhal alınabilir. Bir mobil ödeme kullanarak bir Paykasa kartı satın aldığınızda, Paykasa’yı cep telefonunuza indirmeyi unutmayın. Paykasa’yı telefonunuza indirdikten sonra, ödeme sistemine giriş yapmalısınız. Bu bölümde Paykasa kartlarını almaya karar verirseniz, bu kartı seçmelisiniz. Bir kart seçtikten sonra katkıda bulunabilirsiniz. Mobil ödeme ile paykasa çok kısa sürede alacaksınız.

18 Nisan 2019
6 kez görüntülendi
Tüm pinler bir arada!
WhatsApp WhatsApp us
paykasa