Mobil Ödeme İçin Uygulamayı Yükleyin ve Hemen İşlem Yapın

Kredi Kartı ile Paykasa Almak - FNS Kart | Paykasa Trend

Kredi Kartı ile Paykasa Almak

Kredi Kartı ile Paykasa Almak

Kredi Kartı ile Paykasa Almak : Ön ödemeli kartları çok hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Şirketimizin ödeme seçenekleri vardır. Banka havalesi, kredi kartı ve Paykasa mobil ödeme yoluyla bizden kolayca satın alabilirsiniz. Ancak son zamanlarda şirketimiz, mobil ödemelerle Paykasa’yı satın almayı bırakmak zorunda kaldı. Bunun nedeni, aracı kurumun çok yüksek ücretler almasıdır. Ancak, Paykasa’yı şirketimizden TL transfer ile kolayca satın alabilirsiniz. Avea, Turkcell, Vodafone hatlarına istediğiniz tutarı göndererek bize ödeme yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için sitemizin iletişim bölümünden bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mobil Ödeme ve Kredi Kartı ile Paykasa

Şirketimiz kurulduğu günden beri müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir. Size haftanın 7 günü, günde 21 saat hizmet veriyoruz. Uzman ekiplerimiz tarafından satış öncesi ve satış sonrası destek veriyoruz. Ayrıca, web sitemizin iletişim bölümündeki iletişim kanallarından bize ulaşma olanağına sahipsiniz. Paykasa’yı kredi kartı ile almak istiyorsanız, doğrudan yardım bölümüne bağlanabilir ve bu konuda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Kredi kartı işlemlerimizde aracılık kullanıyoruz. Elbette, operatörlerimiz kart detaylarınızı doğrudan talep etmiyorlar. Bir aracı sitesine abone olduğunuzda, bütçenize uygun bir Paykasa kartı sipariş edebilirsiniz. Ödeme yöntemlerimizi kullanarak bize bir ödeme gönderdikten sonra ödeme yapmanız gerekir. Ödeme bildirimi olmayan ödemeler beklemede. Bize MSN, Skype, Canlı Destek ve telefon numaralarından kolayca ulaşabilirsiniz. Satış öncesi ve satış sonrası destek alma şansınız var. Ayrıca Ucuz Paykasa işlemlerinde güvenli ve güvenilir işlemler yapabilirsiniz.
El koyma durumunda, kullanıcılar genellikle düşüncelerinin yorucu olduğu sahte sitelerin tuzağına düşerler. Bu sahte siteler, piyasada teklif verdiklerinde kullanıcı kodu ödememektedir. Bunu yapmak için, sitenin Paykasa işlemlerinde gerçek bir şirketi temsil ettiğinden emin olun. Telefonla onay almanız gerekir. Kodunuzu onay almadan göndermeyin. Satışlarınızı ve dekompansasyonunuzu telefon numaranızdan yedi ile yirmi arasında ve çok hızlı bir şekilde yapıyoruz.
Paykasa bu şirketi satmak ve satın almak için kullanabilir. paykasatrend.com bir kullanım kartıdır ve 7/24 tarihinden itibaren döviz ve satış hizmetleri sunuyoruz. Bize 7/24 destek servisimizden ulaşabilirsiniz ve hizmetlerimizi kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iptv