+90 539 360 96 53

Sosyal Medyada Biz}

PAYKASA KART
Paykasa 16 Haneli kod ile CVV numarası gerekmeden en güncel euro değerleri ile yatırımınızı kolayca yapabilirsiniz. 1 dakika içerisinde anında hesabında olan paykasa ile sizleri tanıştırmaktayız. Paykasa Kart bizlerle artık çok daha kolay ve doğru hizmet anlayışı çerçevesindedir.Güvenli alışveriş keyfini sizde çıkarabilirsiniz. Paykasa kart değerleri ile sizleri tanıştırmaktayız. Güncellenen kod değerleri geniş bir yelpazede stok olarak daima sizlerledir. İstediğiniz yatırımı uygun tutarları yatırdıktan sonra size hızlıca gönderilen kartınızı kullanmanızı sağlamaktayız. Kurumsal hizmet kapsamında paykasa satın almak için sizde aramıza katılabilirsiniz. Hemen iletişime geçmek için lütfen tıklayınız!
İLETİŞİME GEÇİN!

Kredi Kartı ile Paykasa Almak

Kredi Kartı ile Paykasa Almak

Kredi Kartı ile Paykasa Almak

Kredi Kartı ile Paykasa Almak : Ön ödemeli kartları çok hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Şirketimizin ödeme seçenekleri vardır. Banka havalesi, kredi kartı ve Paykasa mobil ödeme yoluyla bizden kolayca satın alabilirsiniz. Ancak son zamanlarda şirketimiz, mobil ödemelerle Paykasa’yı satın almayı bırakmak zorunda kaldı. Bunun nedeni, aracı kurumun çok yüksek ücretler almasıdır. Ancak, Paykasa’yı şirketimizden TL transfer ile kolayca satın alabilirsiniz. Avea, Turkcell, Vodafone hatlarına istediğiniz tutarı göndererek bize ödeme yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için sitemizin iletişim bölümünden bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mobil Ödeme ve Kredi Kartı ile Paykasa

Şirketimiz kurulduğu günden beri müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir. Size haftanın 7 günü, günde 21 saat hizmet veriyoruz. Uzman ekiplerimiz tarafından satış öncesi ve satış sonrası destek veriyoruz. Ayrıca, web sitemizin iletişim bölümündeki iletişim kanallarından bize ulaşma olanağına sahipsiniz. Paykasa’yı kredi kartı ile almak istiyorsanız, doğrudan yardım bölümüne bağlanabilir ve bu konuda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Kredi kartı işlemlerimizde aracılık kullanıyoruz. Elbette, operatörlerimiz kart detaylarınızı doğrudan talep etmiyorlar. Bir aracı sitesine abone olduğunuzda, bütçenize uygun bir Paykasa kartı sipariş edebilirsiniz. Ödeme yöntemlerimizi kullanarak bize bir ödeme gönderdikten sonra ödeme yapmanız gerekir. Ödeme bildirimi olmayan ödemeler beklemede. Bize MSN, Skype, Canlı Destek ve telefon numaralarından kolayca ulaşabilirsiniz. Satış öncesi ve satış sonrası destek alma şansınız var. Ayrıca Ucuz Paykasa işlemlerinde güvenli ve güvenilir işlemler yapabilirsiniz.

El koyma durumunda, kullanıcılar genellikle düşüncelerinin yorucu olduğu sahte sitelerin tuzağına düşerler. Bu sahte siteler, piyasada teklif verdiklerinde kullanıcı kodu ödememektedir. Bunu yapmak için, sitenin Paykasa işlemlerinde gerçek bir şirketi temsil ettiğinden emin olun. Telefonla onay almanız gerekir. Kodunuzu onay almadan göndermeyin. Satışlarınızı ve dekompansasyonunuzu telefon numaranızdan yedi ile yirmi arasında ve çok hızlı bir şekilde yapıyoruz.

Paykasa bu şirketi satmak ve satın almak için kullanabilir. paykasatrend.com bir kullanım kartıdır ve 7/24 tarihinden itibaren döviz ve satış hizmetleri sunuyoruz. Bize 7/24 destek servisimizden ulaşabilirsiniz ve hizmetlerimizi kullanabilirsiniz.

18 Nisan 2019
5 kez görüntülendi
Tüm pinler bir arada!
WhatsApp WhatsApp us
paykasa