Mobil Ödeme İçin Uygulamayı Yükleyin ve Hemen İşlem Yapın

İngilizlerin Dahi Buluşu Paykasa - FNS Kart | Paykasa Trend

İngilizlerin Dahi Buluşu Paykasa

İngilizlerin Dahi Buluşu Paykasa

İngilizlerin Dahi Buluşu Paykasa ; Paykasa, diğer adıyla epin kredi kartına oldukça benzeyen fakat işlevsel anlamda kredi kartından çok farklı bir sistem. Güvenlik açısından çok önemli bir sistemdir.
Bir kere paykasa çıkartmak için ne bir maaş bordrosu ne de ev tapusu gerekiyor. Hatta kefil, senet, sayfalarca kâğıda atılan imzalar bile yer almıyor bu sistemde. Paykasa kart bizlerin ne finansal durumunu, ne de aile bilgisini ya da kişisel bilgilerini istemiyor. Çünkü bu sistem yalnızca kullanıcı odaklı! Kullanıcıların en avantajlı kart kullanabilmesi için olumsuz hiçbir durumu barındırmıyor. Paykasa güvenilirdir.

Paykasa Satın Al

Paykasa kart sisteminde ödemelerinize ek hiçbir ücret ödemezsiniz. Kulağa biraz tuhaf geldi değil mi? Bu sistemde faiz denen bir şey yok. Kullanıcı odaklı demiştik ya! Hızlı aktif bir biçimde sitemiz üzerinden alım yapabilirsiniz.
Paykasa kredi kartları gibi ekstre sunmaz demiştik. Çünkü paykasa kart sisteminde kredi kartları gibi ay sonu bakiyesi yok. Ya da asgari ödeme tutarı! Çünkü paykasa kart alırken zaten bakiyeli şekilde alıyoruz. Nasıl mı?

Paykwik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iptv