+90 539 360 96 53

Sosyal Medyada Biz}

PAYKASA KART
Paykasa 16 Haneli kod ile CVV numarası gerekmeden en güncel euro değerleri ile yatırımınızı kolayca yapabilirsiniz. 1 dakika içerisinde anında hesabında olan paykasa ile sizleri tanıştırmaktayız. Paykasa Kart bizlerle artık çok daha kolay ve doğru hizmet anlayışı çerçevesindedir.Güvenli alışveriş keyfini sizde çıkarabilirsiniz. Paykasa kart değerleri ile sizleri tanıştırmaktayız. Güncellenen kod değerleri geniş bir yelpazede stok olarak daima sizlerledir. İstediğiniz yatırımı uygun tutarları yatırdıktan sonra size hızlıca gönderilen kartınızı kullanmanızı sağlamaktayız. Kurumsal hizmet kapsamında paykasa satın almak için sizde aramıza katılabilirsiniz. Hemen iletişime geçmek için lütfen tıklayınız!
İLETİŞİME GEÇİN!

İngilizlerin Dahi Buluşu Paykasa

İngilizlerin Dahi Buluşu Paykasa

İngilizlerin Dahi Buluşu Paykasa

İngilizlerin Dahi Buluşu Paykasa ; Paykasa, diğer adıyla epin kredi kartına oldukça benzeyen fakat işlevsel anlamda kredi kartından çok farklı bir sistem. Güvenlik açısından çok önemli bir sistemdir.

Bir kere paykasa çıkartmak için ne bir maaş bordrosu ne de ev tapusu gerekiyor. Hatta kefil, senet, sayfalarca kâğıda atılan imzalar bile yer almıyor bu sistemde. Paykasa kart bizlerin ne finansal durumunu, ne de aile bilgisini ya da kişisel bilgilerini istemiyor. Çünkü bu sistem yalnızca kullanıcı odaklı! Kullanıcıların en avantajlı kart kullanabilmesi için olumsuz hiçbir durumu barındırmıyor. Paykasa güvenilirdir.

Paykasa Satın Al

Paykasa kart sisteminde ödemelerinize ek hiçbir ücret ödemezsiniz. Kulağa biraz tuhaf geldi değil mi? Bu sistemde faiz denen bir şey yok. Kullanıcı odaklı demiştik ya! Hızlı aktif bir biçimde sitemiz üzerinden alım yapabilirsiniz.

Paykasa kredi kartları gibi ekstre sunmaz demiştik. Çünkü paykasa kart sisteminde kredi kartları gibi ay sonu bakiyesi yok. Ya da asgari ödeme tutarı! Çünkü paykasa kart alırken zaten bakiyeli şekilde alıyoruz. Nasıl mı?

26 Ocak 2019
58 kez görüntülendi
Tüm pinler bir arada!
WhatsApp WhatsApp us
paykasa