+90 539 360 96 53

Sosyal Medyada Biz}

PAYKASA KART
Paykasa 16 Haneli kod ile CVV numarası gerekmeden en güncel euro değerleri ile yatırımınızı kolayca yapabilirsiniz. 1 dakika içerisinde anında hesabında olan paykasa ile sizleri tanıştırmaktayız. Paykasa Kart bizlerle artık çok daha kolay ve doğru hizmet anlayışı çerçevesindedir.Güvenli alışveriş keyfini sizde çıkarabilirsiniz. Paykasa kart değerleri ile sizleri tanıştırmaktayız. Güncellenen kod değerleri geniş bir yelpazede stok olarak daima sizlerledir. İstediğiniz yatırımı uygun tutarları yatırdıktan sonra size hızlıca gönderilen kartınızı kullanmanızı sağlamaktayız. Kurumsal hizmet kapsamında paykasa satın almak için sizde aramıza katılabilirsiniz. Hemen iletişime geçmek için lütfen tıklayınız!
İLETİŞİME GEÇİN!

Hızlı Paykasa Al

Hızlı Paykasa Al

Hızlı Paykasa Al

Hızlı Paykasa Al ; Paykwik veya hızlı paykasa satın alma türü olup, düşük derecede riskin algılandığı ve az miktarda bilginin yeterli olduğu paykwik veya paykasa satın alma durumudur.

Paykasa kart alıcının hiçbir değişiklik yapmadan yeniden paykasa satın alma yoluna gittiği satın alma türüdür. Daha önce ucuz paykasa satın alınmış ve memnun kalınmış bir ürünün rutin olarak tekrar alımını içerir. Örneğin, oyun kartı olarak kullanılacak paykasa kartın bir güvenilir siteden sürekli olarak tekrar tekrar alınması.

Hızlı Paykasa Satın Al

Bu paykasa satın alma türünde alıcı hiç veya çok az bilgi edinme ihtiyacı duyar.
İşletmelerde en sık karşılaşılan hızlı paykasa satın alma türüdür.

Hızlı Paykasa

Paykasa alıcılarının genellikle daha önceden kullanmış oldukları iyi geliştirilmiş satın alma kriterleri mevcuttur. Aynı kriterler gözetilerek tekrar paykasa alımı gerçekleşir.

Hızlı Paykasa Al

10 Ocak 2019
81 kez görüntülendi
Tüm pinler bir arada!
WhatsApp WhatsApp us
paykasa