+90 539 360 96 53

Sosyal Medyada Biz}

PAYKASA KART
Paykasa 16 Haneli kod ile CVV numarası gerekmeden en güncel euro değerleri ile yatırımınızı kolayca yapabilirsiniz. 1 dakika içerisinde anında hesabında olan paykasa ile sizleri tanıştırmaktayız. Paykasa Kart bizlerle artık çok daha kolay ve doğru hizmet anlayışı çerçevesindedir.Güvenli alışveriş keyfini sizde çıkarabilirsiniz. Paykasa kart değerleri ile sizleri tanıştırmaktayız. Güncellenen kod değerleri geniş bir yelpazede stok olarak daima sizlerledir. İstediğiniz yatırımı uygun tutarları yatırdıktan sonra size hızlıca gönderilen kartınızı kullanmanızı sağlamaktayız. Kurumsal hizmet kapsamında paykasa satın almak için sizde aramıza katılabilirsiniz. Hemen iletişime geçmek için lütfen tıklayınız!
İLETİŞİME GEÇİN!

Güvenilir Paykasa Sitelerim

Güvenilir Paykasa Sitelerim

Güvenilir Paykasa Sitelerim

Güvenilir Paykasa Sitelerim ; Paykasa ön ödemeli kartı siteler aracılığı ile satın alırsınız. Paykasa satın almak güvenilir bir işlem olmaktadır. Paykasa ön ödemeli kartın riskleri var mı sorusuna ise hayır cevabını verebilirsiniz. Paykasa kartı resmi bir site aracılığı ile alındığı zaman hiçbir risk taşımayan kart olmaktadır. Paykasa kartının avantajlarından biri ödeme yaptığınız kadar alım yapabilmenizdir. Siz karta ne kadar bakiye yüklerseniz o kadar ödeme yaparsınız.

Bu da Paykasa kartının risksiz bir kart olduğunu göstermektedir. Böylece eksilere düşmeden ödemelerinizi gerçekleştirebilir, bütçeniz dışına çıkmamış olursunuz. Paykasa kartınızı satın aldıktan sonra kullanırken bazı unsurlara dikkat etmeniz önerilmektedir. Bu unsurlardan biri de size verilen pin olmaktadır. Paykasakartınızı kullanırken kullanmanız gereken bir pin oluşturmalısınız. Oluşturmuş olduğunuz bu pin ile birlikte alışveriş işleminizi gerçekleştireceksiniz. Bu nedenle pin kodunuzu sizden başkası bilmemesi gerekir. Pin kodunuzu güvende tuttuğunuz zaman Paykasa kartının size hiçbir zararı veya riski olmayacaktır. Güvenle internet üzerinden alışverişinizi Paykasa ön ödemeli kart ile birlikte gerçekleştirebilirsiniz.

21 Mart 2019
17 kez görüntülendi
Tüm pinler bir arada!
WhatsApp WhatsApp us
paykasa