+90 539 360 96 53

Sosyal Medyada Biz}

PAYKASA KART
Paykasa 16 Haneli kod ile CVV numarası gerekmeden en güncel euro değerleri ile yatırımınızı kolayca yapabilirsiniz. 1 dakika içerisinde anında hesabında olan paykasa ile sizleri tanıştırmaktayız. Paykasa Kart bizlerle artık çok daha kolay ve doğru hizmet anlayışı çerçevesindedir.Güvenli alışveriş keyfini sizde çıkarabilirsiniz. Paykasa kart değerleri ile sizleri tanıştırmaktayız. Güncellenen kod değerleri geniş bir yelpazede stok olarak daima sizlerledir. İstediğiniz yatırımı uygun tutarları yatırdıktan sonra size hızlıca gönderilen kartınızı kullanmanızı sağlamaktayız. Kurumsal hizmet kapsamında paykasa satın almak için sizde aramıza katılabilirsiniz. Hemen iletişime geçmek için lütfen tıklayınız!
İLETİŞİME GEÇİN!

Güvenilir Ödeme Yöntemi Paykasa

Güvenilir Ödeme Yöntemi Paykasa

Güvenilir Ödeme Yöntemi Paykasa

Güvenilir Ödeme Yöntemi Paykasa :Online sitelerden alışveriş yapılması ya da oyun sitelerine para transferlerinin gerçekleştirilmesi gündeme güvenilir ödeme yöntemlerini getirmiştir. Çünkü sitelerde pek çok insan banka hesap bilgilerini de kredi kart bilgilerini de vermek istememektedir. Dolandırılan bireylerin sayısının artmasından sonra kendini gösteren bu istek neticesinde Paykasa kartına yönelen kişilerin sayısında büyük bir artış meydana gelmiştir. Paykasa kartlar ön ödemeli elektronik kartlar arasında en çok güven aşılayan sistem olarak bilinmektedir. Ayrıca sistemin ilk olarak İngiltere’de kullanılmaya başlaması da bilinen gerçekler arasındadır.

Teknolojik olarak para transferi gerçekleştirmeyi ve ödeme yapmayı sağlayan Paykasa, akıllara gelen güvenlik sorularının tamamını sistem özellikleri sayesinde yanıtlayabilmektedir. Öncelikle Paykasa kartlar tek kullanımlıklardır. Her kart içerisinde ise bireylerin tercih ettiği bakiyeler bulunmaktadır. Bu sayede kartlar bakiyeleri tükendiğinde sistem tarafından otomatik bir şekilde iptal edilmektedir. Kullanıcılar da kart bilgilerinden yana dolandırıcılık riskinden uzak tutulmaktadır. Çünkü her kart üzerinde kendine özgü PIN numaraları ve güvenlik kodları bulunmaktadır.

Paykasa Alımlarında Dikkat

Paykasa kart kullanım oranlarının artması da ne yazık ki bir dolandırıcılık malzemesi haline getirilmiştir. Bu alanda gerçek anlamda yetkisi olmayan siteler kart satışı yaptığını iddia etmektedir. Böyle sitelerin amaçları kart alımları sırasında ödemeler için kişilerden belli miktarlar para aşırmak ya da bireylerin kimlik bilgilerini çalmak olarak gösterilebilmektedir. Ancak kullanıcılar güvenilir Paykasa siteleri sayesinde dolandırılma riskinden uzak kalabilmektedir. Sitelerin güvenirlikleri resmi sertifikaları ile ispat edilmektedir. Sitelerdeki sertifikalar hem hakkımızda isimli bölümlerden hem de adres çubuğunun yan kısmında olan kilit simgesinden kontrol edilebilmektedir. Kullanıcılar gerekli olan kontrollerini yaptıktan sonra alışverişlerini gerçekleştirdiklerinde herhangi bir sorunla karşılaşmadan kartlarına sahip olabilmektedir. Kart alımlarında ödemeler TL olarak yapıldığı için ödemeler kolay şekilde yapılabilmektedir.

Paykasa Al

01 Nisan 2019
16 kez görüntülendi
Tüm pinler bir arada!
WhatsApp WhatsApp us
paykasa