+90 539 360 96 53

Sosyal Medyada Biz}

PAYKASA KART
Paykasa 16 Haneli kod ile CVV numarası gerekmeden en güncel euro değerleri ile yatırımınızı kolayca yapabilirsiniz. 1 dakika içerisinde anında hesabında olan paykasa ile sizleri tanıştırmaktayız. Paykasa Kart bizlerle artık çok daha kolay ve doğru hizmet anlayışı çerçevesindedir.Güvenli alışveriş keyfini sizde çıkarabilirsiniz. Paykasa kart değerleri ile sizleri tanıştırmaktayız. Güncellenen kod değerleri geniş bir yelpazede stok olarak daima sizlerledir. İstediğiniz yatırımı uygun tutarları yatırdıktan sonra size hızlıca gönderilen kartınızı kullanmanızı sağlamaktayız. Kurumsal hizmet kapsamında paykasa satın almak için sizde aramıza katılabilirsiniz. Hemen iletişime geçmek için lütfen tıklayınız!
İLETİŞİME GEÇİN!

En Fazla Tercih Edilen Paykasa

En Fazla Tercih Edilen Paykasa

En Fazla Tercih Edilen Paykasa

En Fazla Tercih Edilen Paykasa ; Paykasa fiyatları üzerinde beklenen düşüş Euro kurunun yüksek seyretmesinden dolayı bir türlü düşüş gerçekleşmedi analistlerin alım önerdiği ucuz paykasa kartı malesef bulunmuyor.

Paykasa İstanbul’da en çok tercih edilen sanal kart oldu, Paykasa yüksek seviyelerde dalgalı bir seyir izliyor. Paykasa yatırımcısı ise beklemede. Bununla birlikte hangi paykasa kartının daha fazla pirim yapabileceği merakla izleniyor. Paykasa fiyatlarında olası bir yılsonu rallisinin aralık ayında yaşanma ihtimali yüksek. Seçimlere kadar fiyatlarda hareketlilik sürebilir.

Paykasa Al

Verilere baktığımız zaman paykasa fiyatları tavan seviyelerde olmasına rağmen prim yapan paykasa kartlarının olduğunu gözlemliyoruz. Bunun nedeni euro kurunun yüksek seydediyor olması. Ağustos ayında yaşanan yüksek döviz kuru dalgalanması sonrasında paykasa fiyatlarında meydana gelen sert yükseliş dalgası şimdilerde yerini yatay seyir hareketlerine bırakıyor. Öte yandan paykasa bayilerinin öneri listesinde en fazla yer alan paykasa kartı ağırlıklı olarak 100 Euro Paykasa şeklinde oluyor.

 

Paykasa Satın Al

Paykasa tercihlerinde öne çıkan paykasa kartlarına baktığımızda ilk sırada Tofaş Oto Fabrika hissesinin yer aldığını görüyoruz. 26 Kasım itibariyle Tofaş Oto Fabrika hissesinin fiyatı 17,3 seviyesinde bulunuyor. Paykasa için kurumların hedef fiyat öngörüsü 29,3 seviyesinde bulunuyor. 22 kurum paykasa için alım önerisinde bulunuyor.

 

Paykasa Kart

En fazla tercih edilen paykasa kartları içerisinde getiri potansiyeli yüksek paykasa fiyatlarına baktığımızda: Kardemir D, Tofaş Oto fabrika, Ülker Bisküvi, Coca Cola İçecek, Ereğli Demir Çelik hisselerinin ilk sıralarda yer aldığını görüyoruz. Kardemir D için aracı kurumların getiri ve beklentisi yüzde 15 seviyesinde bulunurken Tofaş Oto Fabrika için yüzde 20, Ülker Bisküvi için yüzde 25, Coca Cola için yüzde 35, Ereğli Demir Çelik için yüzde 70 seviyesinde bulunuyor.

Paykasa satın al
29 Kasım 2018
115 kez görüntülendi
Tüm pinler bir arada!
WhatsApp WhatsApp us
paykasa