Paykasa satın al , Paykasa al , Paykasa

paykasatrend.com-Paykasa

Ofçay hisselerinin ABD’li Jacobs tarafından devralınmasıyla ilgili anlaşmaya Rekabet Kurulu onay verdi. Yapılan açıklamada, Ofçay hisselerinin tamamının devralınması ve Jacobs Douwe Egberts TR Gıda ve Ticaret A.Ş.’nin hisselerinin belli oranının da Kasap Ailesi’ne devredilmesi işlemine izin verildiği belirtildi. Rekabet Kurulu, Jacobs Douwe’in Of Çaysan hisselerinin tamamini devralmasina onay verdi. Kuruldan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: Jacobs Douwe Egberts International B.V.’nin kontrolünde bulunan Jacobs Douwe Egberts TR Gıda ve Ticaret A.Ş. tarafından Of Çaysan Tarım Ürünleri Entegre Tesisleri San. ve Tic. A.Ş. hisselerinin tamamının devralınması ve Jacobs Douwe Egberts TR Gıda ve Ticaret A.Ş.’nin hisselerinin belli oranının da Kasap Ailesi’ne devredilmesi işlemine izin verildi. İki şirket, ekim ayı başında Rekabet Kurulu’na satın alma işlemi için başvurmuş ve kendi internet sitelerinden ortak girişime dair açıklamada bulunmuştu. Türkiye’de Jacobs markaları ile bilinen JDE, kahve sektöründe 265 yıllık geçmişe sahip. Ofçay ise 1985 yılındaki kuruluşundan beri Türk çay sektöründe faaliyet gösteriyor. Daha önce yapılan açıklamada, “Anlaşmaya göre, her iki şirket de mevcut yerel varlıklarını ortaya koyacak ve çalışmalarını aynı şemsiye altında sürdürecektir. Ahmet Bülent Kasap CEO olarak ortaklıkta görev üstlenecektir. Rekabet Kurulu’nun onayına bağlı olan işlemin 2018’in son çeyreğinde tamamlanması öngörülmektedir” ifadelerine yer verilmişti.Paykasa ile Para Yatırma ; İnternet ortamında Çevrimiçi online ödemelerde kullanılılan bir aracı kart olan paykasa kartı ister Havale ile & kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Paykasa kart sayesinde gerçek paranızı Müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçip banka hesap numarlarımız’dan herhangi bir ine Paykasa kod tutarı karşılığını gönderdiğinizde sizde ”paykasa kart” sahibi olabilirsiniz. Ülkemizde, paykasa satış hizmetini sunan www.paykasatrend.com olarak müşterilerimizin bu altın çağın harika ürününden faydalanırken daha bir güvenli şekilde ödeme yapmalarını ve kart siparişi vermelerini sağlamak amacıyla sitemizde gerekli güvenlik önlemlerini alarak kullanıcılarımızın hizmetine sunduk. Zaman teknoloji zamanı ise güvenlik www.paykasatrend.com ile sağlanır.

güvenilir paykasa, hızlı paykasa, kredi kartı ile astropay alımı, kredi kartı ile paykasa, paykasa fiyatları, paykasa net, paykasa türkiye, ucuz paykasa

 

Paykasatrend.com

Paykasatrend.com; En kısa ve anlaşılabilir şekilde ifade etmek gerekirse eğer Paykasa için en güvenli online ödeme sistemi olduğunu söyleyebiliriz. Ön ödemeli sahip olunan ucuz paykasa kart ile yapmış olduğunuz kadar harcama gerçekleştirir ve normal kredi kartının aksine paranız ve bilgileriniz güvende kalır. Paykasa kart sizi internetteki kötü niyetli kişilerden korumak için çalışan bir online kredi kartı sistemidir ve son derece güvenlidir. Artık hayatımızın her alanına hakim olan internet,

Paykasa fiyatları

Kuşkusuz ki olmazsa olmazımız haline geldi. Günlük hayatımıza dair bütün işlerimizi yürütebildiğimiz internet son yıllarda alışveriş ve ödeme yapmak gibi kredi kartımızla sıklıkla işlemler yaptığımız bir platform oldu.

 

Paykasa türkiye

Fakat kötü niyetli kimseler ya da güvenilir bulamadığımız web siteleri ve uygulamaları yüzünden internet üzerinden ödeme yaparken işlemlerimizin daha emniyetli ve hızlı şekilde gerçekleşmesini isteriz. Ve tam da bu konuda Paykasa bizlere online ve güvenli nakit kullanımı ile internet üzerindeki tüm alışverişlerimizde ödeme yapabilme olanağı sunuyor.

Güvenilir paykasa

Paykasa kartı, kredi kartını veya banka kartlarını güvenlik açısından kullanmak istemeyenler ya da bu tür kartları olamayanlar kullanabilir ve internet üzerindeki tüm ödeme işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilir. Basit bir dil ile özetleyecek olursak;

 

Paykasa net

Paykasa kart bir ön ödemeli kredi kartıdır. Paykasa kartı normal kredi kartından ayıran fark ise önceden ödeme yaparak sahip olduğunuz ve yaptığınız ödemeyi harcadığınız online bir kredi kartı olmasıdır.

 

epay paykasa

Paykasa ile internetten yapacağınız alışverişlerin dışında oyun sitelerinde güvenle ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme yaptığınız kadar harcadığınız için bilgilerinizin ve paranızın güvende olduğunu bilerek oynadığınız oyunun tadını çıkartabilir, alışverişinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Yeni nesil ödeme sistemi olan Paykasa, günümüzde oldukça yaygın kullanılan bir ödeme sistemi olmayı başarıyor. Bununla da kalmayarak kullanıcılar her geçen gün bilinçlenmeye başlıyor ve Paykasa kullanıcılarının sayısı katlanarak artmaya devam ediyor. Yaygın kullanıcı sayısı ile Paykasa müşterilerine eksiksiz hizmet vermeye devam ediyor.Paykasa ile internetten yapacağınız alışverişlerin dışında oyun sitelerinde güvenle ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

paykasatrend.com

 paykasa ankara,paykasa istanbul,paykasa izmir,paykasa antalya,paykasa bursa,paykasa adana,paykasa marmaris

Paykasa trend

Etiketler:

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

WhatsApp WhatsApp us